حباب ها را با اسباب بازی های بلوی، کوکاملون، مرد عنکبوتی و غیره بیاورید

هیچ چیز مانند حباب ها سرگرمی تابستانی را نمی گوید! با مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های حباب‌دار، ماشین‌ها و وسایل بادی که شخصیت‌های مورد علاقه کودک شما روی آن‌ها قرار دارد، بچه‌های کوچک آنچه را که هر کودک پیش‌دبستانی برای تبدیل حیاط خلوت خود به سرزمین عجایب پر از حباب نیاز دارد، در اختیار دارد.

شخصیت هایی مانند بلوی، مرد عنکبوتی، مینی ماوس، و سگ هایی از پاترول PAW خدمه می توانند با 29.99 دلار با Balloobles Bubble Machine به بچه های شما بپیوندند. بچه ها می توانند شخصیت های 15 اینچی را باد کرده و با آنها در حالت دستی بازی کنند یا دستگاه Balloobles را روی میز قرار دهند تا حباب ها را تماشا کنند که به آسمان می روند. تنها چیزی که لازم است یک محلول حبابدار است – که با هر اسباب بازی حباب‌دار بچه‌های کوچولو ارائه می‌شود – و سه باتری AA برای ماشین حباب‌های Balloobles تا طوفانی از حباب‌ها را به بیرون پرتاب کند که بچه‌های شما بتوانند در آن سرگرم شوند.

آیا یک خواننده طبیعی در خانه دارید؟ Bluey Dance Mode Bubble Mic ممکن است فقط برای آنها باشد! این حباب میکروفن با کارتون مورد علاقه همه افراد پاشنه آبی و چهار اونس محلول حباب دار، با صدا فعال می شود و حباب ها را در حالی که کودک شما صدای دلش را می خواند، پخش می کند. Bubble Mic 17.99 دلار قیمت دارد.

فقط با قیمت 9.99 دلار، مشعل حباب نورافکن Fubbles یک ویژگی چراغ قوه درخشان را ارائه می‌کند – برای حباب‌گیری در شب عالی است. با چهار اونس حباب همراه است تا ماجراهای بعد از خواب بچه ها را هیجان انگیزتر کند. والدین می توانند یک مشعل حباب نورافکن Fubbles را در fatbraintoys.com گیر کنند.

Fubbles Light-Up Bubble Torch | منبع: بچه های کوچک

اگر فرشته کوچک شما وسواس دارد کوکاملون یا بچه کوسه (هر کودک نوپا در یک نقطه است)، سپس دستگاه حباب موزیکال بدون نشت یک هدیه عالی برای آوردن سرگرمی به هر جشن تولد است. چه آن‌ها دستگاهی از کوسه «بچه» بروکلین، لوگوی هندوانه معروف CoComelon یا طرح Fubbles بخواهند، این دستگاه حباب‌ساز به کودکان نوپا با 17.60 تا 19.99 دلار سرگرمی بی‌پایان و بدون آشفتگی می‌دهد!

والدین می توانند اسباب بازی های حباب دار برای بچه های خود را در آمازون و اکثر خرده فروشان اصلی که در آن اسباب بازی ها به فروش می رسد خریداری کنند!


دستگاه حباب و آواز بچه کوسه

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.
COCOMELON MUSICAL NO PILL BBBLE MACHINE

آهنگ «چرخ‌ها در اتوبوس» را با دستگاه حباب‌ساز بدون نشت موزیکال کوکاملون بخوانید! دستگاه موسیقی پخش می کند و جریان های مداوم حباب ها را می دمد. دارای طراحی منحصربفرد و بدون نشت برای جلوگیری از ریختن تصادفی حباب برای آشفتگی کمتر و لبخند بیشتر. شامل 3.38 اونس مایع محلول حباب برتر.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.
بادکنک

بادکنک ها لذت بادکنک ها و حباب ها را در یک تجربه بازی جدید ترکیب می کنند. هر Balooble یک دستگاه حباب باد شونده 15 اینچی به شکل یک شخصیت محبوب پیش دبستانی، از جمله Bluey، Minnie Mouse، PAW Patrol یا Spidey & His Amazing Friends است. بچه‌ها می‌توانند به دو صورت با توپ بازی کنند: بازی دستی یا رومیزی.
FUBBLES NO-SPILL FUN-FINITI BUBBLE MACHINE

این دستگاه حباب ساز تا یک ساعت جادوی حباب بی وقفه را قبل از نیاز به پر کردن آن ارائه می دهد. دارای سه میله دمنده حباب بدون ریزش است و 20 اونس مایع محلول حباب را در خود جای می دهد.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.
مشعل حباب لامپ نورافکن

مشعل حباب نورپردازی Fubbles یک مهمانی حباب فوری ایجاد می کند. بچه‌ها می‌توانند این دکمه را فشار دهند تا یک نمایش نوری به سقف خود بتابانند و تماشا کنند که هجوم وحشیانه حباب‌ها بیرون می‌آیند. آن را با یک ظرف 4 اونس محلول حباب ارائه می شود.
منبع: https://thetoyinsider.com/little-kids-new-bubble-toys/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا