جوهر «محله ببر دانیل» با نام تجاری کودکان در فضای باز معامله می کند کارتر جوی • کتاب اسباب بازی

محصولات carter joey x Daniel Tiger اواخر امسال عرضه خواهند شد. | منبع: Fred Rogers Productions

کارتر جوی به محله ساختگی ها می رود.

Fred Rogers Productions و 9 Story Brands یک همکاری مجوز جدید برای مجموعه تلویزیونی محبوب امضا کردند. محله دانیل ببر با شرکت کارتر جوی که وسایل فضای باز برای بچه ها مانند کوله پشتی، پچ پک و پتوهای ماجراجویی درست می کند.

کایرا هالپرین، معاون مدیر بخش محصولات مصرفی برای 9 Story می گوید: «کارتر جوی به خانواده ها کمک می کند تا موضوعات آموزشی مجموعه را در حیاط خلوت خود بازی کنند و موضوعات مهم را خارج از صفحه نمایش زنده کنند.

اولین محصولات carter joey x Daniel Tiger اواخر امسال در ایالات متحده و کانادا عرضه می شود و شامل یک کوله پشتی Sling Pack و یک پچ پک است که با قسمت های مربوط به آن مرتبط است. محله دانیل ببر.

“هم افزایی بزرگی بین چگونگی وجود دارد محله دانیل ببر دیمون کلاوس، بنیانگذار کارتر جوی، می گوید که به کودکان درس های زندگی ارزشمندی می دهد و اینکه چگونه کارتر جوی همان مخاطبان را تشویق می کند تا در رویکرد یادگیری ماجراجویانه رفتار کنند.

پس از پخش در سال 2012، سریال PBS KIDS اکنون در فصل ششم خود قرار دارد. محله دانیل ببر این انیمیشن توسط Fred Rogers Productions و 9 Story Media Group تولید شده و توسط استودیوی انیمیشن سازی 9 Story برنده جایزه Brown Bag Films ساخته شده است. 9 Story Brands دارای حقوق مجوز جهانی با 50 دارنده مجوز در هیئت مدیره هستند. اینها عبارتند از JAKKS Pacific (اسباب بازی)، Simon & Schuster (انتشار)، Crayola (رنگ آمیزی)، Isaac Morris (پوشاک)، Tonies (اسباب بازی صوتی) و Waloo Products (کالاهای ورزشی).

بخوان:  Marvel Legends X-Men ’97 Promo Images and Pre-Orders

منبع: http://toybook.com/daniel-tigers-neighborhood-carter-joey-licensing-deal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا