جوهر توسعه برند کارتون سالن معاملات مجوز برای چندین ویژگی • کتاب اسباب بازی

در آماده سازی برای اکران در تئاتر پافین راک و دوستان جدید، توسعه برند Cartoon Saloon اخیراً چندین قرارداد جدید با شرکای صدور مجوز برای تولید محصولات لوازم التحریر، مخمل خواب دار، رمان های گرافیکی، مجموعه پین ​​ها و موارد دیگر با الهام از فهرست سرگرمی های کودکان خود امضا کرده است. تیم توسعه برند به عنوان بخشی از استودیوی انیمیشن ایرلندی برنده پنج جایزه اسکار، Cartoon Saloon، قصد دارد محصولات دارای مجوز از عناوینی مانند پافین راک، سه گانه فولکلور ایرلندی، و اژدهای پدرم.

در نمایشگاه مجوز امسال، این استودیو قرار است برند جدید خود را به نمایش بگذارد. یکشنبه های احمقانه، به شرکای بالقوه در اسباب بازی ها، انتشارات، پوشاک و لوازم جانبی.

Cartoon Saloon با همکاری با سازنده طراحی محیط زیست GreenRe برای خط تولید لوازم التحریر که در سراسر آمریکای شمالی، بریتانیا، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند توزیع می شود، محصولات پایداری را برای مصرف کنندگان ارائه خواهد کرد. بوتیک کودکان کانادایی Snuggly Fig یک خط لباس ساخته شده از چوب بامبو برای مخاطبان Cartoon Saloon در آمریکای شمالی ایجاد می کند، در حالی که بازی های ارزش افزوده یک بازی تخته ای آموزشی را به اروپا خواهد آورد.

پافین راک و دوستان جدید تریلر | منبع: Cartoon Saloon/YouTube

Value Games و GreenRe به شرکای موجود Little Brown Young Readers، Xist Publishing، Pinfinity، Gallery Nucleus و Trends International می پیوندند تا محصولاتی با الهام از فیلم Cartoon Saloon تولید کنند. سه گانه فولکلور ایرلندی.

برایان تایرل می‌گوید: «هنگامی که به نمایشگاه مجوز می‌رویم، از داشتن چنین شرکای باکیفیتی در برندهای خود هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد املاک همیشه سبز خود با شرکای فعلی و بالقوه خود هستیم. مدیر کل توسعه برند کارتون سالن.

بخوان:  Mando Mania Week 9 - The Black Series Mandalorian Fleet Commander

این استودیو همچنین با Titans Comics و Abram Books برای توزیع رمان‌های گرافیکی و کتاب‌هایی با الهام از فیلم اصلی نتفلیکس که نامزد جایزه Annie شده است، همکاری کرد. اژدهای پدرم. یک خط از اژدهای پدرم اسباب بازی های مخمل خواب دار نیز برای طرفداران در دسترس خواهد بود.

کتاب اسباب بازی و نشر خواهر The Pop Insider نیز ماه آینده در Licensing Expo حضور خواهند داشت. از غرفه شماره N249 بیایید تا با تیم ملاقات کنید و یک نسخه مجوز و سرگرمی سال 2023 از The Toy Book و شماره بهاری ما The Pop Insider را بگیرید.

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/cartoon-saloon-brand-development-licensing-deals/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا