جشن 100 سالگی برادران وارنر با اسباب بازی ها و وسایل جدید • کتاب اسباب بازی

71 سال از رقصیدن جین کلی روی پرده بزرگ می گذرد آواز خواندن در بارانو 22 سال از زمانی که دنیای جادویی هری پاتر وارد سینماها شد تا یکی از سودآورترین فرنچایزهای سینمایی تاریخ را آغاز کند. و از زمانی که هری، آلبرت، سام و جک وارنر رسما استودیوی فیلمسازی را تأسیس کردند که به تولید برخی از ماندگارترین فیلم‌ها و عناوین تلویزیونی فرهنگ پاپ ادامه می‌داد، 100 سال می‌گذرد.

بچه های امروزی ممکن است زنده نبوده باشند ارباب حلقه ها فیلم هایی که در سینماها یا چه زمانی به نمایش درآمدند دوستان قسمت آخرش پخش شد، اما تاثیر فرهنگی برادران وارنر. امتیازات tentpole به این معنی است که کلکسیونرها و دوستداران اسباب بازی در تمام سنین بخشی از جشن برادران وارنر هستند. صدمین سالگرد.

به گفته رابرت اوبرشلپ، مدیر کل آمریکای شمالی و معاون ارشد مدیریت فرانشیز جهانی و محصولات برند در برادران وارنر دیسکاوری، تیم محصولات مصرفی هنگام طراحی و عرضه کالا برای جشن صدمین سالگرد، اهداف کمی داشتند. اینها شامل ارج نهادن به تاریخ طولانی و متنوع استودیو، جذابیت برای همه طرفداران برادران وارنر و بیان داستانی منسجم در طول سال بود.

اوبرشلپ می‌گوید: «ما همه چیز را از باند فرودگاه سطح بالا گرفته تا حجم و ارزش خود انجام خواهیم داد. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که همه تکه‌ای از تاریخ را به دست می‌آورند و می‌توانند با ما جشن بگیرند.»

در حالی که جشن یکساله “WB100” یک برنامه متقابل است، شرکت‌هایی که در فضای اسباب‌بازی و وسایل کلکسیونی فعالیت می‌کنند، شرکای اصلی برادران وارنر هستند. یکی از موضوعات اصلی در مجموعه سالگرد، منتخبی از محصولات مش‌آپ با ویژگی Looney است. شخصیت‌هایی را که مانند شخصیت‌های دیگر املاک برادران وارنر، مانند اسکوبی دو، لباس می‌پوشند، تنظیم می‌کند. کازابلانکا، و DC Comics.

بخوان:  The Year’s Hottest New Toys on PIX 11 New York

همانطور که اوبرشلپ توضیح می‌دهد، این کارتون‌های کلاسیک برای این متقاطع مالکیت معنوی مناسب هستند. او می‌گوید: «می‌توانم بگویم لونی تونز مترادف با برادران وارنر است…» «(کراس اوور) کاری نیست که ما ساده انجام دهیم. بنابراین این لحظه لحظه ای است که شما باید اکنون آن را به دست آورید، یا قرار نیست آن را بدست آورید.”

چندین شریک اسباب بازی قبلاً محصولاتی را در این مجموعه منتشر کرده اند، از جمله Funko، Mattel، Monogram International و Headstart International.

McFarlane Toys همچنین سری Movie Maniacs خود را با فیگورهای WB100، از Bugs Bunny با لباس سوپرمن گرفته تا آلن گارنر از نو راه اندازی کرد. خماری و تد لاسو. Stephan Tetrault، مدیر ارشد اجرایی McFarlane Toys می‌گوید: «در حالی که از نظر تاریخی، این برند حول محور ژانر وحشت متمرکز بود، ما می‌خواستیم آن را بزرگ‌تر و بهتر از همیشه بازگردانیم، با برداشتی جدید…» دسترسی ما به این برنامه باورنکردنی است.»

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که همه یک تکه از تاریخ را به دست می‌آورند و (می‌توانند) بتوانند با ما جشن بگیرید.»

– رابرت اوبرشلپ، برادران وارنر.

در طول این سالگرد، برادران وارنر قصد دارد از طریق انواع شراکت های صدور مجوز برای محصولات، رویدادها و تجربیات، طرفداران و خانواده ها را جذب کند. پیتر ون رودن، معاون ارشد سرگرمی‌های مضمون جهانی در برادران وارنر دیسکاوری، می‌گوید که این شرکت یافتن شرکای مناسب برای این مناسبت را در اولویت قرار داده است.

او می‌گوید: «با این نقطه عطف مهم، دستیابی به مخاطبان جهانی و کار در کنار مجوزهایی که اهمیت داستان سرایی را برای کمک به ما در گرفتن روح و میراث برادران وارنر به شیوه‌ای معنی‌دار درک می‌کنند، ضروری بود.

بخوان:  Storypod Appoints Jeanie Crone as its Senior Vice President of Sales

در نهایت، اوبرشلپ می‌گوید که برادران وارنر به دلیل جذابیت بین نسلی خود به عنوان یک استودیو متمایز است، چیزی که تیم محصولات مصرفی هنگام کار روی اسباب‌بازی‌ها و کلکسیون‌های سالگرد، به‌ویژه ماش‌آپ‌ها، روی آن متمرکز شده است.

او می‌گوید: «ما توانایی استفاده از تمام نسل‌ها، همه طرفداران، همه ژانرها و توانایی عبور از آن‌ها را داریم. «این فقط راهی است که ما نسل‌ها را دور هم جمع کنیم و این شکاف بین نوه‌ها و مادربزرگ‌ها یا پدربزرگ‌ها را از بین ببریم. توانایی داشتن آن نقاط اتصال و توانایی نسل قدیمی برای معرفی جوان تر و بالعکس.”

برادران وارنر اسباب بازی های صدمین سالگرد

FUNKO
Looney Tunes x Scooby-Doo Mash-Up Pop! ارقام | سن: 3+ | MSRP: 11.99-29.99 دلار | موجود: اکنون
«پادی تت» با «روبی-دوبی-دو» برای این سری از کلکسیون های متقاطع ملاقات می کند، که شخصیت های لونی تونز را در لباس باند اسکوبی دوو به تصویر می کشند.


HEADSTART INTERNATIONAL

WB100 7 اینچی Mashups Collector Figures | سن: 5+ | MSRP: 14.99 دلار | موجود: اکنون
این مجموعه از فیگورهای بیان شده دارای شخصیت‌های Looney Tunes است که به عنوان شخصیت‌هایی از دنیای جادوگر و DC Comics، مانند لولا بانی در لباس ریونکلاو (تصویر) بازی می‌کنند.


متل
مجموعه سرگرمی با موضوع WB100 Hot Wheels | سن: 3+ | MSRP: 2.49 دلار | موجود: اکنون
این ماشین‌های دایکست کلکسیونی شخصیت‌های Looney Tunes را با وسایل نقلیه‌ای از املاک مختلف برادران وارنر، از جمله بتمن و اسکوبی دو، ترکیب می‌کنند.


اسباب بازی MCFARLANE
WB100: Bugs Bunny as Superman Movie Maniacs 6 inch Posed Figur | سن: 12+ | MSRP: 24.99 دلار | موجود: اکنون
Bugs Bunny به عنوان مرد فولادی برای این فیگور کلکسیونی، که شامل یک صحنه پس زمینه چاپ شده، یک کارت هنری، و گواهی اصالت است، مناسب است.

بخوان:  مرکز سرگرمی خانوادگی Hasbro City درهای خود را در مکزیک باز می کند

MONOGRAM INTERNATIONAL
کلیپ کیف فیگورال راز 100 سالگی برادران وارنر | سن: 4+ | MSRP: 8.90 دلار | موجود: اکنون
باند لونی تونز مانند شخصیت های مختلف برادران وارنر در مجموعه ای از کیف های اسرارآمیز، جاکلیدی چیبی لباس پوشیده اند.


نسخه ای از این مقاله در اصل در سال 2023 Licensing & Entertainment Issue منتشر شد. کتاب اسباب بازی. برای خواندن متن کامل اینجا کلیک کنید! می خواهند دریافت کنند کتاب اسباب بازی در حال چاپ؟ برای گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید!

منبع: http://toybook.com/100-years-of-warner-bros/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا