جدیدترین طرح های پوسته تاماگوچی پر از حال و هوای تابستانی است

بچه ها برای تعطیلات تابستانی آماده هستند و Bandai Namco هم همینطور! سه پوسته جدید تاماگوچی که به تازگی بیرون آمده اند، برای بچه هایی که آماده اند تابستان امسال سرگرم شوند، عالی هستند.

تاماگوچی‌ها که برای بچه‌های 8 سال به بالا طراحی شده‌اند، حیوانات خانگی دیجیتالی و دستی هستند که در پوسته‌های تخم مرغی هستند. بچه ها از حیوانات خانگی دیجیتالی خود با غذا دادن، نظم دادن به آنها و بازی کردن مراقبت می کنند! با برنامه‌نویسی اصلی از سال 1997، تاماگوچی‌های اورجینال همچنین دارای بازی‌های کوچک، از جمله بازی‌های اعداد و موارد دیگر هستند.

سه پوسته جدید تاماگوچی وجود دارد که به تازگی عرضه شده است: Berry Delicious، Kuchipatchi Comic Book و Starry Shower. هر پوسته پر از حال و هوای تابستانی است که کودکان و بزرگسالان نوستالژیک به طور یکسان می توانند از آن استقبال کنند.

پوسته بری دلیشز تقریباً به اندازه گاز زدن یک توت فرنگی خنک در یک روز گرم تابستان شیرین است. پوسته آن صورتی روشن است و دارای توت فرنگی، زغال اخته و ماکارون صورتی است. پوسته کتاب کمیک کوچی پاچی دارای رنگ‌های سبز لیمویی، صورتی و نارنجی است که هم گرمسیری هستند و هم در صورت شما! در نهایت، شما یا بچه‌های زندگی‌تان می‌توانید با پوسته دوش ستاره‌ای، که دارای رنگ آبی نیمه‌شب با ماه طلایی و ستاره‌های درخشان است، به کمپینگ در زیر ستاره‌ها برگردید.

بخوان:  Rumor Report: The Mandalorian Season 4 Will Not Be A Movie After All...

پوسته‌های جدید Tamagotchi در حال حاضر برای پیش‌فروش در آمازون با قیمت 19.99 دلار در دسترس هستند و انتظار می‌رود که در پایان ژوئن، درست در زمان تابستان، ارسال شوند!

منبع: https://thetoyinsider.com/summer-tamagotchi-shells-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا