توکا بوکا برای همکاری باب اسفنجی به سمت پایین بیکینی می رود

چه کسی در یک آناناس در برنامه مورد علاقه شما زندگی می کند؟

Toca Boca که متعلق به Spin Master است، بازی‌ها، اسباب‌بازی‌های دیجیتال و موارد دیگر را برای لذت بردن همه بچه‌ها می‌سازد. رنگ‌های روشن و شخصیت‌های جذاب بازی Toca Life World مطمئناً هر گیمر کوچکی را مجذوب خود می کند. اکنون، طرفداران این اپلیکیشن پرطرفدار می‌توانند تزئینات پایین بیکینی مورد علاقه خود را با بسته مبلمان باب اسفنجی به بازی بیاورند.

بسته جدید مبلمان شامل تمام سرگرمی های باب اسفنجی است! | منبع: توکا بوکا

بسته جدید شامل مجموعه‌ای از تزیینات است که بازیکنان می‌توانند از آن برای شخصی‌سازی خانه‌های درون بازی خود استفاده کنند. با 87 قطعه مبلمان مختلف و همچنین طرح های دیوار و الگوهای کف، مطمئناً مورد علاقه هر طرفدار سری نیکلودئون است. بسته جدید از 13 ژوئن تا 18 ژوئن در فروشگاه داخلی در دسترس خواهد بود.

علاوه بر بسته جدید مبلمان، یک رویداد هدیه رایگان در برنامه در همان بازه زمانی برگزار می شود. این رویداد به بازیکنان لباس‌ها، آیتم‌ها و حیوانات خانگی ارائه می‌دهد که همگی با موضوع ساکنان اقیانوس‌های مورد علاقه‌شان طراحی شده است. بازیکنان می توانند تا 18 آگوست هدایا را دریافت کنند.

Toca Life World برای دانلود در اپ استور و گوگل پلی در دسترس است. این بازی بچه ها را تشویق می کند تا خلاقیت خود را در هنگام خلق یک شخصیت، طراحی خانه ها و کشف دنیای اطراف خود ابراز کنند. همکاری جدید باب اسفنجی گزینه‌های بیشتری را برای طرفداران کوچکی که می‌خواهند عشق خود را به شخصیت‌های نمایش نشان دهند، فراهم می‌کند.

بخوان:  مشارکت لگو با انرژی اروپا، جایگزین کربن کمتری برای پلاستیک های معمولی می کند • کتاب اسباب بازی

منبع: https://thetoyinsider.com/toca-life-world-spongebob-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا