تلویزیون متل برای «دنیای بارنی» با برادران وارنر دیسکاوری قرارداد بسته • کتاب اسباب بازی

دایناسور بنفش محبوب در حال بازگشت است و بارنی نیز می تواند دوست شما باشد – اگر فقط او را در Cartoonito بگیرید.

برادران وارنر دیسکاوری سری جدید انیمیشن CG را انتخاب کرده است دنیای بارنی برای Cartoonito در Cartoon Network و برای پخش در Max. مجموعه پیش دبستانی شخصیت نمادین را برای مخاطبان مدرن بازسازی می کند.

ضمن حفظ دل و آرامش نمایش اصلی، دنیای بارنی با شخصیت‌های پویا و داستان‌های پر از موسیقی که مضامین عشق، اجتماع و تشویق را برجسته می‌کند، مدرن شده است. بارنی در یک زمین بازی محلی با دایناسورهای دیگری به نام بیلی و بیبی باپ و سه دوست صمیمی آنها همراه می شود. بارنی از طریق ماجراهای احمقانه و تخیلی به بچه ها کمک می کند تا احساسات مهم دوران پیش دبستانی را کشف کنند و به آنها نشان می دهد که چگونه خود و دیگران را دوست داشته باشند.

لوگوی جدید سری آینده | منبع: رسانه وارنر

دنیای بارنی مایکل اوولین، رئیس، Adult Swim، Cartoon Network، Discovery Family و Boomerang می‌گوید: کاملاً نمونه‌ای از رویکرد «بهترین انیمیشن» ما است. “این حس نوستالژی مناسبی را برای والدین امروزی ایجاد می کند و این دایناسور نمادین را به نسل جدیدی از کودکان پیش دبستانی معرفی می کند.”

فرد سولی، معاون ارشد و مدیر کل در تلویزیون متل، می‌افزاید: «بسیاری از والدین امروزی با تماشای سریال اصلی، خاطرات خوبی از خندیدن، آواز خواندن و یادگیری با بارنی و دوستانش دارند. ما مفتخریم که با Warner Bros. Discovery همکاری می کنیم تا این برند مشهور را دوباره تجسم کنیم و نسخه ای جدید و مدرن از بارنی را برای مخاطبان جهانی از خانواده ها ارائه کنیم.

بخوان:  Ravensburger Launches Mushroom-Themed Deck-Building Game

سری جدید بخشی از راه اندازی مجدد فرنچایز بارنی Mattel است که اوایل امسال اعلام شد و توسط تلویزیون Mattel و Nelvana از Corus Entertainment تولید خواهد شد. دنیای بارنی در سال 2024 در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

منبع: http://toybook.com/mattel-television-barneys-world-warner-bros-discovery/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا