تصاویر و پیش‌سفارش‌های موش صحرایی تونلی، مارماهی کبری، و چشم‌های مار صحرایی سری طبقه‌بندی‌شده GI Joe

پیش‌سفارش‌های سری جدید GI Joe Classified!

GI Joe سری طبقه بندی شده بیابان تکاور چشمان مار

Desert Commando Snake Eyes برای ماجراجویی آماده می شود، با چندین نقطه اتصال برای قابلیت موقعیت بالا. این فیگور چشم مار تکاور صحرا شامل 9 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله کوله پشتی، غلاف، 2 شمشیر، چاقو، نارنجک بند قابل جابجایی و دو وسیله جانبی سلاح با سرکوبگر قابل تعویض است. بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! Snake Eyes که برای یک ماموریت بیابانی آماده شده است، آماده است مانند یک سیروکو منفجر شود و بدون هیچ ردی ناپدید شود.

شامل: فیگور و 9 عدد لوازم جانبی

 • یو جو! GI Joe با فیگورهای اکشن 6 اینچی به عصری بزرگتر از زندگی منفجر می شود: سری طبقه بندی شده GI Joe شخصیت هایی را که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند به یک مقیاس 6 اینچی (150 میلی متری) با دکو و جزئیات عالی تبدیل می کند.
 • طراحی الهام گرفته از چشمان مار کماندوی کلاسیک صحرا: دارای طراحی کلاسیک به روز شده تا GI Joe Ninja و Commando را وارد دوران مدرن کند و 9 لوازم جانبی با الهام از تاریخ غنی این شخصیت
 • بسیار قابل ساخت با جزئیات ممتاز: GI Joe Classified Desert Commando Snake Eyes اکشن فیگور دارای جزئیات ممتاز و مفصل بندی برای قابلیت شکل پذیری برای ایجاد دیورامای پویا (برخی حالت ها ممکن است نیاز به پشتیبانی بیشتری داشته باشند)
 • بسته بندی کلکسیونی: 92 در سری طبقه بندی شده GI Joe. بسته بندی جعبه بسته بارگذاری لوازم جانبی، نمادهای کارت فایل مخصوص کاراکتر، آثار هنری اصلی و رندرهای دیجیتال منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که برای نمایش عالی هستند.
بخوان:  Families Can "Toon" into Disney's EnterTOONment HQ at NYCC

GI Joe سری طبقه بندی شده کبرا مارماهی

کبرا مارماهی برای ماجراجویی آماده می شود، با نقاط مفصلی متعدد برای موقعیت پذیری بالا. این فیگور مارماهی کبرا شامل 6 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله ماسک کلاه ایمنی با شلنگ های تنفسی و جزئیات سبک غواصی، کوله پشتی تنفس مجدد با واحدهای پیشران، 2 باله، چاقوی غواصی و تفنگ نیزه ای است. بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! بیش از 70 درصد زمین را آب پوشانده است و مارماهی های کبرا به عنوان سربازان پیاده نظام آبی خط مقدم نیروهای کبرا خدمت می کنند. آنها که از اعماق تیره بیرون می آیند وحشت را گسترش می دهند و ویران می کنند.

شامل: فیگور و 6 عدد لوازم جانبی

 • یو جو! GI Joe با فیگورهای اکشن 6 اینچی به عصری بزرگتر از زندگی منفجر می شود: سری طبقه بندی شده GI Joe شخصیت هایی را که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند به یک مقیاس 6 اینچی (150 میلی متری) با دکو و جزئیات عالی تبدیل می کند.
 • طراحی کلاسیک الهام گرفته از مارماهی کبرا: دارای طراحی کلاسیک به روز شده برای وارد کردن غواص رزمی کبرا به دوران مدرن و 6 لوازم جانبی با الهام از تاریخ غنی این شخصیت
 • بسیار قابل ساخت با جزئیات ممتاز: اکشن فیگور مارماهی کبرا سری طبقه بندی شده GI Joe دارای جزئیات عالی و مفصل بندی برای قابلیت شکل گیری برای ایجاد دیورامای پویا است (برخی حالت ها ممکن است به پشتیبانی اضافی نیاز داشته باشند)
 • بسته بندی کلکسیونی: 81 در سری طبقه بندی شده GI Joe. بسته بندی جعبه بسته بارگذاری لوازم جانبی، نمادهای کارت فایل مخصوص کاراکتر، آثار هنری اصلی و رندرهای دیجیتال منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که برای نمایش عالی هستند.
بخوان:  Little Artists Can Hit the Court Thanks to Spalding x Crayola Collab

موش صحرایی تونلی سری طبقه بندی شده GI Joe

Tunnel Rat برای ماجراجویی آماده می شود، با نقاط مفصلی متعدد برای موقعیت پذیری بالا. این فیگور موش تونلی شامل 8 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله عینک، کوله پشتی با 2 چراغ قوه قابل اتصال، کیف، چاقو و 2 لوازم جانبی سلاح است. بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! Nicky “Tunnel Rat” Lee’s Brooklyn از چینی های ترینیدادایی با شاخه های ایرلندی، اسپانیایی و بومی آمریکایی پرتاب شده اند. چه چیزی برای نگرانی “

شامل: فیگور و 9 عدد لوازم جانبی

 • یو جو! GI Joe با اکشن فیگورهای 6 اینچی به عصری بزرگتر از زندگی منفجر می شود: سری طبقه بندی شده GI Joe چهره هایی را که طرفداران اسباب بازی می شناسند و دوست دارند را به یک مقیاس 6 اینچی (150 میلی متری) با دکو و جزئیات عالی تبدیل می کند.
 • طراحی الهام گرفته از موش تونل کلاسیک: دارای طراحی کلاسیک به روز شده تا متخصص خنثی سازی مهمات انفجاری GI Joe را وارد دوران مدرن کند و 9 لوازم جانبی با الهام از تاریخ غنی این شخصیت
 • بسیار قابل ساخت با جزئیات ممتاز: مجموعه اکشن فیگور موش صحرایی تونلی سری طبقه بندی شده GI Joe دارای جزئیات عالی و مفصل بندی برای قابلیت شکل گیری برای ایجاد دیوراماهای پویا است (برخی حالت ها ممکن است به پشتیبانی اضافی نیاز داشته باشند)
 • بسته بندی کلکسیونی: 83 در سری طبقه بندی شده GI Joe. بسته بندی جعبه بسته بارگذاری لوازم جانبی، نمادهای کارت فایل مخصوص کاراکتر، آثار هنری اصلی و رندرهای دیجیتال منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که برای نمایش عالی هستند.
بخوان:  Lovevery Recalls Slide & Seek Ball Runs

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/hasbro-g-i-joe-classified-series-tunnel-rat-cobra-eel-and-desert-snake-eyes-images-and-pre-orders/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا