تالار مشاهیر بازی‌های ویدیویی جهان افراد 2023 را نشان می‌دهد • کتاب اسباب‌بازی

طراح مد باربی، فضای کامپیوتر، آخرین ما، و Wii Sports همه آنها وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهانی شده اند که بازی هایی را به نمایش می گذارد که به طور قابل توجهی بر فرهنگ عامه یا صنعت بازی های ویدیویی تأثیر گذاشته اند. این بازی‌ها در موزه ملی بازی استرانگ در روچستر نیویورک به نمایش گذاشته می‌شوند.

این نمایشگاه تابستان امسال به عنوان بخشی از گسترش 90000 فوت مربعی The Strong به فضای جدیدی در موزه منتقل می شود.

طراح مد باربی در سال 1996 منتشر شد، زمانی که بیشتر بازی‌ها برای بازیکنان مرد عرضه می‌شدند و بیش از 500000 نسخه در دو ماه فروختند. Digital Domain/Mattel Media به گسترش بازار بازی های ویدیویی کمک کرد و به نوبه خود گفت وگویی را در مورد جنسیت و کلیشه ها در بازی آغاز کرد. فناوری نوآورانه بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا لباس‌هایی را برای عروسک‌های باربی خود طراحی کنند و آن‌ها را بر روی پارچه‌های مخصوص چاپ کنند و شکاف بین دیجیتال و فیزیکی را پر کنند و به سمت بازی تعاملی متمایل شوند.

Nutting Associate 1971 فضای کامپیوتر اولین بازی ویدیویی تجاری بود. با الهام از مینی کامپیوتر اولیه و عضو قبلی تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهانی، Spacewar!، این کامپیوتر سکه ای کار می کرد. فضای کامپیوتر ثابت کرد که بازی‌های ویدیویی می‌توانند به مخاطبان خارج از آزمایشگاه‌های رایانه دسترسی پیدا کنند. در حالی که پرفروش نبود، یک پیشگام در صنعت بود و الهام بخش سازندگانش بود که بعداً تأسیس کنند. آتاری، یک غول بازی های ویدیویی در طول دهه های 1970 و 1980.

بخوان:  Idea to Innovation: An Inventor’s Idea Meets VTech’s Product Development Expertise

توسط Naughty Dog و Sony Interactive Entertainment در سال 2013 منتشر شد. آخرین ما وارد عرصه ای بیش از حد اشباع از بازی های زامبی پسا آخرالزمانی شد و به سرعت با داستان گویی عمیق، کاوش صمیمی انسانیت، پرش ها و کات سین های بازی هیجان انگیز و شخصیت های به یاد ماندنی خود متمایز شد. بیش از 200 نشریه در سال 2013 آن را به عنوان بازی سال انتخاب کردند و داستان آن از آن زمان به هالیوود جهش کرد و الهام بخش اقتباس HBO در سال 2023 شد.

Wii Sports سیستم بازی ویدیویی خانگی Nintendo Wii را در سال 2006 راه اندازی کرد و فناوری مبتنی بر حرکت را به اتاق های نشیمن در سراسر جهان معرفی کرد. با یک انگشت ساده کنترلر، بازیکنان می توانند یک توپ تنیس را سرو کنند، یک کاسه بولینگ را پرتاب کنند، یک قلاب سمت چپ پرتاب کنند، یا یک توپ گلف رانندگی کنند. مکانیک ساده بازی را تقریباً برای همه در دسترس قرار داد – به کودکان خردسال و سالمندان اجازه بازی آن را می‌داد – و به بازتعریف این ایده که چه کسی «بازی‌گر» است کمک کرد. در نهایت، این بازی به نینتندو کمک کرد تا بیش از 100 میلیون کنسول Wii را در سراسر جهان بفروشد.

این بازی ها از میان طیف وسیعی از فینالیست ها از جمله دوران امپراتورها، پرندگان خشمگین، Call of Duty 4: Modern Warfare، فوتبال بین المللی فیفا، چشم طلایی 007، نBA 2K، زلزله، و جادوگری.

نمایشگاه جدید قرار است در 30 ژوئن افتتاح شود. برای اطلاعات بیشتر و خرید بلیت، به museumofplay.org مراجعه کنید.

بخوان:  WildBrain’s Strawberry Shortcake Embraces the Holidays with New Activations, Partnerships

منبع: http://toybook.com/world-video-game-hall-of-fame-2023-inductees/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا