تاریخ را برای TOTYS ذخیره کنید • کتاب اسباب بازی

توسط کریستین مورنسی گلدمن، مشاور ارشد، ارتباطات استراتژیک، انجمن اسباب بازی

جوایز TOTY صنعت را در پاییز امسال با اسباب‌بازی‌های برتر، دسته‌بندی‌های جدید و فعالیت‌های بشردوستانه گرد هم می‌آورد.

مقدمات جوایز اسباب‌بازی سال بنیاد اسباب‌بازی (TOTY) به خوبی در حال انجام است، و صنعت در مورد محصولات و افرادی که افتخارات برتر را به خانه می‌آورند سر و صدا دارد.

بزرگ‌ترین جشن اسباب‌بازی‌ها و نوآوران این صنعت – و بزرگترین گردآوری کمک مالی سالانه بنیاد اسباب‌بازی برای کودکان نیازمند – جمعه، 29 سپتامبر در خیابان 42 Cipriani در شهر نیویورک برگزار می‌شود.

طبق سنت، این مراسم در آستانه نمایشگاه اسباب‌بازی (30 سپتامبر تا 3 اکتبر) برگزار می‌شود و به عنوان آغاز رسمی مراسمی است که به «هفته نمایشگاه اسباب‌بازی» معروف است.

بیست و چهارمین دوره جوایز TOTY برندگان اسباب‌بازی، بازی و اموال را در 17 دسته بازی، از اسباب‌بازی‌های فضای باز و پیش‌دبستانی گرفته تا فیگورهای اکشن، عروسک‌ها، مخمل‌های مخملی و غیره معرفی خواهد کرد. زمان‌بندی پاییز این رویداد به فینالیست‌ها و برندگان محصول، به لطف یک برنامه تأثیرگذار، برنده TOTY و مهرهای فینالیست برای مواد بازاریابی، قرارگیری برجسته برای دیده شدن در جلو، باعث افزایش تعامل مصرف‌کننده و رسانه‌ای در شروع فصل خرید تعطیلات مهم می‌شود. هزاران نفر از شرکت کنندگان در نمایشگاه اسباب بازی، و بیشتر.

علاوه بر اسباب‌بازی‌ها، این شب همچنین به دستاوردهای مادام العمر آخرین افرادی که وارد تالار مشاهیر صنعت اسباب‌بازی شده‌اند نیز گرامی داشته می‌شود. و، جدید برای امسال، افراد و مشاغلی که صنعت اسباب‌بازی را استثنایی می‌کنند در چهار دسته متمرکز بر افراد و دو دسته متمرکز بر کمپین تجلیل خواهند شد:

  • قهرمان پایداری: به رسمیت شناختن فردی که برنامه ها و مشارکت های برجسته ای برای سازگاری با محیط زیست برای ایجاد آینده ای بهتر برای صنعت اسباب بازی انجام داده است.
  • قهرمان تنوع و شمول: شناسایی فردی که تعهد قوی به ایجاد صنعتی فراگیرتر و عادلانه نشان داده است
  • طراح بسته بندی سال: شناسایی فردی که خلاقیت استثنایی در طراحی بسته بندی اسباب بازی از خود نشان داده است
  • روابط عمومی / بازاریاب سال: شناسایی فردی که در ترویج اسباب بازی ها به نتایج برجسته ای دست یافته است
    به مصرف کنندگان
  • کمپین بازاریابی سال: شناخت بهترین کمپین بازاریابی که توجه مخاطبان هدف خود را به خود جلب کرد و باعث افزایش فروش شد
  • ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی سال: شناسایی برنامه ای که تعهد به مسئولیت اجتماعی شرکتی را از طریق اهداف خیریه نشان می دهد. پایداری زیست محیطی؛ یا پرورش تنوع، برابری، و شمول در صنعت اسباب بازی
بخوان:  Dovetail Games to Bring Catan to Nintendo Switch

اعضای انجمن اسباب‌بازی به برندگان دسته‌های متمرکز بر مردم رأی خواهند داد، در حالی که هیئتی متشکل از کارشناسان، متخصصان و خلاقان در زمینه‌های تبلیغات، بازاریابی، آموزش، روابط عمومی و فناوری برندگان را در دسته‌های متمرکز بر کمپین تعیین می‌کنند.

این رویداد که با هیجان گردهمایی برای جوایز پیش‌بینی‌شده، شبکه‌سازی با دوستان قدیمی و جدید، تجلیل از برندگان باورنکردنی، و جشن خلاقیت و موفقیت جامعه اسباب‌بازی همراه است، خیرخواهی جمعی صنعت اسباب‌بازی را نیز جشن خواهد گرفت.

پاملا ماستروتا، مدیر اجرایی بنیاد اسباب‌بازی، می‌گوید: «TOTY شب برتر برای جامعه اسباب‌بازی‌ها است. ما مشتاقانه منتظریم تا صنعت برای یک شب فراموش نشدنی به ما بپیوندد که موفقیت های سال را در زمینه نوآوری اسباب بازی و بشردوستی جشن می گیرد. بنیاد اسباب بازی بنیاد شماست و موفقیت ما تنها با حمایت صنعت جمعی امکان پذیر است. هر نامزدی جایزه و خرید بلیط به طور خودکار از موفقیت ما در ایجاد دنیایی پشتیبانی می کند که در آن هر کودک بازی را تجربه می کند و ما از مشارکت شما سپاسگزاریم. در 29 سپتامبر می بینمت!»

نسخه ای از این مقاله در اصل در سال 2023 Licensing & Entertainment Issue منتشر شد. کتاب اسباب بازی. برای خواندن متن کامل اینجا کلیک کنید! می خواهند دریافت کنند کتاب اسباب بازی در حال چاپ؟ برای گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید!

بخوان:  Review: Chopper (C1-10P) - Retro Collection

منبع: http://toybook.com/toy-association-update-totys-save-the-date/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا