بینش ASTRA: انجام کاری که ما به بهترین شکل انجام می دهیم

بینش ASTRA: انجام کاری که ما به بهترین شکل انجام می دهیم

توسط SUE WARFIELD، رئیس انجمن خرده فروشی اسباب بازی های تخصصی آمریکا (ASTRA)

سال جدید است و با آن روندها و مسائل جدیدی که خرده‌فروشان و تولیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهند، از جمله هوش مصنوعی (AI)، چشم‌انداز در حال تحول فروش آنلاین، ردپای کوچک‌تر برای فروشگاه‌های بزرگ، ایجاد تجربیات بهتر مشتری در فروشگاه‌های خرده‌فروشی فیزیکی به وجود می‌آیند. و کاهش تورم بنابراین چه تعداد از اینها در سطح تخصص ما را تحت تأثیر قرار می دهد؟

در ASTRA، ما به دنبال چیزهایی هستیم که برای خرده‌فروشان و سازندگان اسباب‌بازی مستقل و همچنین کل صنعت در انتظار است. ما معتقدیم که بیشتر آینده به این بستگی دارد که چه کاری می توانیم برای کار با اعضای خود انجام دهیم و چگونه اعضای ما در جوامع خود کار می کنند. با وجود سرفصل‌های جدید مد روز که پیش‌بینی می‌کنند چه چیزی چشم‌انداز خرده‌فروشی را تغییر می‌دهد، خرده‌فروشان تخصصی باید روی نکات زیر تمرکز کنند، که همچنان آنها را متمایز می‌کند:

در سال 2023، شاهد افزایش زیادی در مصرف کنندگانی بودیم که هوس تجربه در فروشگاه را داشتند. فراموش کنید که مجبور شوید در یک فروشگاه بزرگ قدم بزنید تا چیزهای خاصی را که می خواهید پیدا کنید یا در راهروهای بی پایان بگردید تا چیزهای جدید را کشف کنید. در عوض، مصرف کنندگان را تشویق کنید تا از تجربه تخصصی ارائه شده توسط مشاغل محلی لذت ببرند و در رویدادهایی که ارائه می دهند شرکت کنند.

ارائه خدمات و کارکنان آگاه:

بخوان:  Acolyte تاریخ انتشار آزمایشی دارد

هنگام خرید اسباب‌بازی، مشتریان در جستجوی بهترین اسباب‌بازی‌ها برای بچه‌ها در زندگی خود هستند – خواه این اسباب‌بازی مناسب سن و توانایی باشد، دوام داشته باشد، اسباب‌بازی‌هایی که الهام‌بخش بازی‌های تخیلی باشد، یا اسباب‌بازی‌هایی که به سادگی کودک را در خود نگه دارد. علاقه. در ASTRA، برنامه Certified Play Expert (CPE) خود را به صورت آنلاین و همچنین کلاس‌های حضوری بیشتری در سراسر کشور ارائه می‌کنیم. این برنامه عمیقاً به پیچیدگی های رشد کودک می پردازد و به متخصصان صنعت اسباب بازی کمک می کند تا بینشی در مورد اهمیت عمیق بازی در هر مرحله از رشد، از جمله بزرگسالی، کسب کنند.

سریع عمل کنید:

خرده‌فروشان مستقل می‌توانند روندهای محلی را در حین توسعه پیدا کنند و سریع‌تر از فروشگاه‌های بزرگ بر اساس آن‌ها عمل کنند. در بسیاری از موارد، فروشگاه های تخصصی همان هایی هستند که ترندهای بزرگ را شروع می کنند! به مشتریان خود گوش دهید، به آنچه که مردم به دنبال آن هستند و چه چیزی ترند هستند توجه کنید و به مقصد مورد علاقه آن تبدیل شوید.

توسعه حضور دیجیتال:

با خستگی صفحه‌نمایش و مشکلات مربوط به «آنچه که به‌صورت آنلاین دیدم و سفارش دادم واقعاً آن چیزی نبود که به دست آوردم»، مشتریان بیشتری می‌خواهند شخصاً خرید و خرید کنند. اما نمی‌توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که افراد بیشتری نسبت به قبل به خرید – و مرور – آنلاین می‌پردازند. خواه یک فروشگاه آنلاین با قابلیت های تحویل باز کنید، نمایه های اینستاگرام یا TikTok را توسعه دهید، یا یک خبرنامه هفتگی راه اندازی کنید، مهم است که به صورت آنلاین با مشتریان خود در ارتباط باشید.

بخوان:  مجموعه زنده جنگ ستارگان برتر (هفته 248) - جنگنده ایکس وینگ پو دامرون و بوگا

نمایشگرهای خود را بالا ببرید:

میانگین فروش افزایش می یابد زیرا محصولاتی که شخصاً مشاهده می شوند تصمیم خرید را آسان می کنند. به مشتریان خود اجازه دهید محصولاتی را که ارائه می‌دهید ببینند، احساس کنند و تجربه کنند — این به آنها کمک می‌کند محصولات را بهتر درک کنند و به خریدی آسان منجر شوند.

یکی از بزرگترین ابرقدرت های ما در سطح تخصصی:

ما افرادی واقعی با دانش واقعی هستیم و آماده خدمت به جوامع خود هستیم. با استفاده از هوش مصنوعی در بسیاری از موارد، مردم شروع به تعجب کرده اند که آیا این ربات ها هستند یا انسان ها در پشت بسیاری از تجربیات خدمات مشتری. در حالی که راه‌هایی وجود دارد که می‌توانیم از هوش مصنوعی برای کارآمدی استفاده کنیم و از طریق وظایف پیش‌زمینه‌ی پیش پا افتاده‌تر، از هوش مصنوعی استفاده کنیم، در مورد تعاملات شخصی، واقعی، مراقبتی و درک‌کننده‌ای که می‌خواهیم چطور؟ این تجربیات فقط می تواند از مردم حاصل شود. هرگز فراموش نکنیم که در صنعت اسباب بازی: ما آینده را شکل می دهیم!

این مقاله در اصل در نسخه فوریه 2024 کتاب اسباب بازی بزرگ منتشر شده است. برای خواندن متن کامل اینجا کلیک کنید! آیا می خواهید کتاب اسباب بازی را به صورت چاپی دریافت کنید؟ برای گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید!

مجله کتاب اسباب بازی، جلد 40، شماره 1 — فوریه 2024

منبع: https://toybook.com/astras-insights-feature/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا