بیایید وارد منطقه شایعه جنگ ستارگان شویم

من احساس می کنم زمان آن رسیده است که درباره آخرین شایعات در مورد دیزنی، لوکاس فیلم و جنگ ستارگان صحبت کنیم. شاید در مورد شایعات شنیده باشید، شاید هم نه. به طور خلاصه: شایعات حاکی از آن است که دیزنی در وضعیت مالی بسیار بدی قرار دارد (به این معنی که آنها پول نقد کمی دارند، نه اینکه واقعاً ورشکسته هستند) که در قرارداد آینده Hulu در سال 2024، دیزنی باید دارایی های خود را بفروشد تا آنها واقعاً بتوانند از عهده معامله برآیند. . Hulu در حال حاضر هنوز تحت مالکیت دیزنی و کامکست است و Comcast سهام اقلیت در شرکت را دارد و توافقی بین دیزنی و کامکست وجود دارد که دیزنی بخشی از Comcast از Hulu را خریداری کند. و این معامله قرار است در سال 2024 اتفاق بیفتد. اکنون مشکل بزرگ این است که Comcast و Disney اساساً در مورد ارزش Hulu اختلاف نظر دارند، هیچ کس را متعجب نخواهد کرد که Comcast ایده های بسیار متفاوتی در مورد ارزش Hulu دارد و اینکه دیزنی می خواهد هزینه زیادی بپردازد. کمتر از آنچه Comcast درخواست می کند. بنابراین معامله در حکمیت است که در آن یک شخص ثالث سعی خواهد کرد تا مسئله ارزش واقعی بازار Hulu را حل و فصل کند. و اینجاست که شایعات شروع می‌شوند، زیرا برای تامین مالی این معامله، دیزنی ممکن است مجبور باشد به اقدامات شدیدی متوسل شود…

اگر به شایعاتی که احتمالاً فقط خیال بافی هستند اهمیت نمی دهید، لازم نیست اذیت شوید، این برای شما نیست… بیایید در منطقه شایعه جنگ ستارگان کمی سرگرم شویم و روی آن کلیک کنید!

شما در مورد ورود به منطقه شایعه جنگ ستارگان هستید!

پس شایعه دقیقا چه می گوید؟

دیزنی باید میلیاردها دلار برای Hulu بپردازد. تنها مشکل این است: طبق گزارشات دیزنی در حال تمام شدن پول نقد است، یعنی نقدینگی آنها بسیار کم است و برای تامین مالی خرید Hulu، شایعات بیان می کنند که ایگر فقط بودجه ها را کاهش نمی دهد و افراد را اخراج نمی کند، که شامل بسته شدن جنگ ستارگان نیز می شود. هتل (یک فروچاله 2 میلیاردی)، کاهش محتوای جدید برای دیزنی+ (همچنین یک غرق عظیم پول) و حتی حذف نمایش ها برای صرفه جویی در باقیمانده ها، اما دیزنی به طور جدی به دنبال فروش یک یا چند پارک موضوعی بین المللی خود است. شانگهای یا پاریس) و – و اینجاست که ما را تحت تأثیر قرار می دهد – شاید حتی لوکاس فیلم. لوکاس فیلم؟ درست است، این چیزی است که شایعات می گویند. پس بیایید در مورد آن صحبت کنیم. حتی اگر تقریباً مطمئناً یک درام اینترنتی دیگر برای ایجاد کلیک باشد. اما بحث در مورد سناریوی «چه می‌شد اگر» می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، زیرا این شایعات از این هم فراتر می‌رود و گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه ممکن است خریدار لوکاس‌فیلم چه کسی باشد وجود دارد.

بخوان:  نمودارهای جریانی Nielsen برای The Mandalorian - هفته 7

این شایعه از شخصی به نام کامران پاشا سرچشمه می گیرد، او یک فیلمنامه نویس حرفه ای هالیوود است، اما او همچنین با چیزی که “Fandom Menace” نامیده می شود مرتبط است، او اغلب در یکی از ویدیوهای آنها ظاهر می شود، او همچنین مهمان مکرر DVD Overlord است. کانال یوتیوب. بنابراین این به تنهایی باید شما را کمی مشکوک کند.

به اعتبار کامران پاشا، او در واقع یک فیلمنامه‌نویس واقعی با ارتباطات واقعی هالیوود است – و او در سابقه می‌گوید که شخصاً «منبعی» را بررسی کرده است که اطلاعات داخلی را از مرکز دیزنی به او می‌دهد. به این معنی که او با آن شخص ملاقات کرد، او اعتبارنامه را تأیید کرد و پاشا می‌گوید منبع معامله واقعی است و کسی که واقعاً به اطلاعاتی که آنها ادعا می‌کنند در اختیار دارند دسترسی دارد.

و با توجه به آن منبع، خرید آتی Hulu توسط دیزنی مشکلات بزرگی را برای این شرکت ایجاد می کند، زیرا آنها در حال حاضر پول ندارند. که به نوبه خود به این معنی است که آنها به دنبال فروش دارایی هستند تا بتوانند واقعاً برای Hulu پرداخت کنند.

و همانطور که ذکر شد، به گفته منبع، دیزنی نه تنها به دنبال فروش یکی از پارک های موضوعی بین المللی است (شانگهای یا پاریس به ذهن می رسد)، بلکه ایگر همچنین به دنبال فروش لوکاس فیلم است. اما این به اینجا ختم نمی شود… منبع می گوید که آنها احساس می کنند خریدار ادعایی می تواند کسی جز جورج لوکاس نباشد. آره.

در حال حاضر به عنوان دیوانه و بسیار غیر واقعی به نظر می رسد، بدون سابقه نیست. در سال 2001، دیزنی با خرید کانال فاکس فامیلی، آی‌پی پاور رنجرز را به دست آورد، در واقع پاور رنجرز به صورت بسته‌بندی با تمام شرکت‌های Saban Entertainment و Fox Family عرضه شد، با Haim Saban مالک قبلی Saban Entertainment، که شامل مواردی مانند دیجیمون، نه فقط پاور رنجرز.

دیزنی سپس به کار خود ادامه داد و پاور رنجرز را کاملاً خراب کرد. آنها واقعا نمی دانستند که با فرنچایز چه کنند. و آزمایش گروه متمرکزی که آنها انجام دادند، دیزنی را متقاعد کرد که Power Rangers «مشکل‌ساز» است، زیرا مادران از همه خشونت‌های این سریال خوششان نمی‌آید، یا این‌طور که آزمایش‌های آنها می‌گفتند… بنابراین تا حدودی تبدیل به یک گوسفند سیاه شد و امتیاز این مجموعه رو به افول رفت.

بخوان:  مجموعه زنده Star Wars Topps (هفته 214) - Artillery Stormtrooper & Camie

همه چیز به قدری بد مدیریت شده بود که دیزنی در اواخر دهه 2000 دوباره به دنبال فروش پاور رنجرز بود. برندی که قبلاً در دهه 1990 بسیار محبوب بود و هر سال میلیاردها درآمد ایجاد می کرد، یعنی قبل از اینکه دیزنی IP را به زمین بزند.

و دیزنی سرانجام پاور رنجرز را فروخت. و خریدار کسی جز مالک اصلی Haim Saban نبود که 43 میلیون دلار برای حقوق پرداخت کرد. در سال 2001 دیزنی فاکس فامیلی و کتابخانه سرگرمی سابان را به مبلغ بیش از 5 میلیارد دلار خریداری کرد که سابان حدود 1.5 میلیارد دلار از آن را دریافت کرد. بنابراین وقتی پاور رنجرز را به قیمت 43 میلیون دلار بازخرید کرد، یک عمر معامله کرد.

اکنون جنگ ستارگان به اندازه ای که پاور رنجرز تحت مدیریت دیزنی بد مدیریت شده بود، نزدیک نیست، اما با آنچه قبلا بود فاصله زیادی دارد. دنباله‌ها و فیلم‌های اسپین‌آف در نهایت شکست خوردند و به هر و همه برنامه‌های بلند سینمایی دیزنی پایان دادند و تقریباً چهار سال است که فیلم جدیدی از جنگ ستارگان نداشته‌ایم و فیلم بعدی ممکن است در سال 2025 اکران شود. زودترین، اگر اصلا.

فروش کالاها کاهش یافته است (دوباره، پس از اینکه Mandalorian فروش را دوباره احیا کرد برای حدود دو یا سه سال) و این فرنچایز آنطور که دیزنی می‌خواهد عمل نمی‌کند. فیلم آینده ایندیانا جونز 5 را اضافه کنید و این احتمال بسیار خوب را اضافه کنید که این فیلم 300+ میلیون دلاری به شدت شکست بخورد و می توانید ببینید که لوکاس فیلم واقعاً آن گاو پول نقد نیست که شاید دیزنی زمانی امیدوار بود که باشد.

طبق شایعات، ایگر یک تیم حقوقی را موظف کرده است تا جزئیات نحوه فروش Lucasfilm را بررسی کند، به عنوان مثال نحوه برخورد با Galaxy’s Edge و Star Wars.

بنابراین آیا جورج لوکاس واقعاً به دنبال خرید مجدد لوکاس فیلم احتمالاً تنها با کسری از حقوقی است که زمانی دریافت کرده بود؟

به نظر صادقانه من نمی توانم ببینم که چنین اتفاقی می افتد، همچنین باور اینکه دیزنی به طور جدی به فروش لوکاس فیلم فکر می کند، برایم بسیار سخت است. بیشتر Disney+ فقط به دو IP وابسته است: Marvel و Star Wars. اکنون همیشه ممکن است که یک مالک جدید بر سر یک قرارداد مجوز با دیزنی به توافق برسد، به این معنی که محتوای جدید همچنان در دیزنی پلاس منتشر شود و شاید دیزنی هر فیلم جدیدی را توزیع کند، اما فقط کسری برای آنها به ارمغان بیاورد، اما دوباره، آنها دیگر هیچ یک از خطرات را متحمل نخواهد شد و دیزنی تمام بار شکست بالقوه (و احتمالاً) باکس آفیس ایندیانا جونز 5 را احساس خواهد کرد، آنها همچنین شکست Solo را احساس کردند.

بخوان:  Get Squishmallows with McDonald's Happy Meals

اما مطمئناً جالب است که حدس بزنیم اگر دیزنی واقعاً لوکاس فیلم را بفروشد و خریدار کسی جز خود جورج لوکاس نباشد چه اتفاقی می‌افتد.

دوست دارید که؟ فکر می کنید جورج با جنگ ستارگان چه می کند؟ آیا او دنباله‌های خود را می‌سازد و افسانه‌های جنگ ستارگان دیزنی را اعلام می‌کند که دیگر عادی نیستند؟ من نمی بینم که لوکاس هیچ فیلمی را کارگردانی کند، او جوان تر نمی شود، اما مطمئناً می تواند داستان را ارائه دهد، سپس شخص دیگری فیلمنامه را بر اساس داستان می نویسد و باز هم شخص دیگری کارگردانی می کند. من همچنین احساس می‌کنم که آن فیلم‌ها می‌توانند نسخه‌های پیرشده/دیپ‌فیک شده از شخصیت‌های محبوب را داشته باشند.

آیا فکر می کنید حتی از راه دور امکان فروش لوکاس فیلم توسط دیزنی وجود دارد؟ همچنین به پیامدهای روابط عمومی و امواجی که ایجاد می کند فکر کنید. نه اینکه فرنچایز Power Rangers را کم اهمیت جلوه دهیم، اما Star Wars یک جانور متفاوت است و دیزنی پول بسیار بیشتری را برای جنگ ستارگان سرمایه گذاری کرده است. اما دیزنی در حال حاضر در حالت صرفه جویی جدی پول است و معامله Hulu یک چالش خواهد بود، به خصوص اگر ارزش Hulu مشخص شود که بسیار بالاتر از آنچه دیزنی می خواهد باشد. و دیزنی هنوز باید با خرید فاکس دست و پنجه نرم کند، آن معامله نیز بسیار گران بود، بنابراین خرید Hulu در حال حاضر ممکن است آنها را مجبور به فروش برخی از دارایی های خود کند. اما اگر این شامل لوکاس فیلم هم می‌شود… نمی‌دانم. من شک دارم. خیلی زیاد. اما البته خنده دار خواهد بود. و احتمالا برای جنگ ستارگان بهتر است. لوکاس فیلم در سال 2023 یک آشفتگی است. البته اگر کاتلین کندی در نهایت بازنشسته شود، اوضاع همیشه می تواند تغییر کند.

پس بیایید در نظرات حدس بزنیم! و لطفا هیچکدام از اینها را زیاد جدی نگیرید! احتمال اینکه شایعه فقط یک رویای دیگر باشد بسیار زیاد است و کاتلین کندی همچنان فیلم‌ها و نمایش‌هایی را معرفی خواهد کرد که هرگز در جشن جنگ ستارگان در سال 2030 نور روز را نبینند. اما جین ارسو چه گفت… شورش‌ها بر اساس امید ساخته شده‌اند.

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-06-08-lets-enter-the-star-wars-rumor-zone/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=lets-enter-the-star-wars-rumor-zone

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا