بچه ها می توانند همه آنها را با بازی ویدیویی و برنامه جدید پوکمون بگیرند

بچه ها می توانند همه آنها را با بازی ویدیویی و برنامه جدید پوکمون بگیرند

مربیان کوچک می توانند منتظر یک بازی ویدیویی و برنامه جدید باشند!

پوکمون در حال آماده شدن برای دو سال آینده رونمایی و انتشار است، مطمئناً هر طرفدار جوانی آماده است تا موارد مورد علاقه خود را بگیرد. در روز پوکمون دیروز، یک رویداد Pokémon Presents همه چیزهایی را که در راه است، از پخش سریال گرفته تا محتوای برنامه‌های موجود، برجسته کرد. شاید هیجان‌انگیزترین پیش‌نمایش‌های سری جدید شامل ورود آینده به سری بازی‌ها باشد. Pokémon: Legends ZAو یک برنامه برای طرفداران بازی کارتی تجاری پوکمون (TCG).

پوکمون افسانه ها ZA سال آینده منتشر خواهد شد. | منبع: The Pokémon Co.

که در Pokémon: Legends ZA، بازیکنان به منطقه Kalso، آخرین بازدید از آن بازخواهند گشت پوکمون ایکس و پوکمون Y. بازی در شهر پر جنب و جوش Lumiose اتفاق می افتد، جایی که یک طرح جدید توسعه شهری در حال انجام است تا فضایی را هم برای مردم و هم برای پوکمون ها طراحی کند. این بازی سال آینده منتشر خواهد شد.

Pokémon Trading Card Game Pocket امسال برای iOS و اندروید در دسترس خواهد بود. این برنامه جدید بازیکنان را به باز کردن بسته‌های تقویت‌کننده، جمع‌آوری کارت‌ها و شرکت در نبردهای سریع با قوانین ساده‌شده با الهام از سیستم کلاسیک نبرد Pokémon TCG دعوت می‌کند. برنامه رایگان برای شروع با همکاری Creatures، سازندگان Pokémon TCG و DeNA در حال توسعه است.

پوکمون همیشه در بین طرفداران در گروه های سنی محبوب است. از زمان معرفی آن در سال 1996، بزرگسالان نوستالژیک و طرفداران جوان از همه چیزهایی که این فرنچایز ارائه می دهد لذت برده اند. هدف یک بازی ویدیویی جدید و همچنین روشی جدید برای تعامل با TCG محبوب، ادامه این روند است.

بخوان:  New ‘You Broke It!’ Book by Liana Finck Features Fussy Parents

رویداد کامل Pokémon Presents را در زیر تماشا کنید تا تصویر کاملی از آنچه در آینده برای این برند در پیش است دریافت کنید:

یک رویداد Pokémon Presents برنامه‌های آینده این برند را نشان داد. | منبع: The Pokémon Co.

منبع: https://thetoyinsider.com/pokemon-game-app-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا