بچه ها می توانند زنبورها و سمورها را با کیت های پذیرش حیات وحش قبول کنند

Earth Rangers به ​​بچه ها کمک می کند حیوانات جدید را برای ماه مه بپذیرند. بچه‌ها می‌توانند روز جهانی زنبور عسل را در 20 می و روز جهانی سمور را در 31 می با کیت‌های پذیرش حیات وحش جشن بگیرند.

کیت‌های پذیرش حیات وحش که برای کودکان ۳ سال به بالا توصیه می‌شود، دارای اسباب‌بازی‌های مخملی، پوستر و گواهی فرزندخواندگی برای حیواناتی است که انتخاب می‌کنند. وقتی بچه‌ها حیوانی را به فرزندی قبول می‌کنند، این خرید کمک مستقیمی به محققانی می‌کند که برای کمک به حیوانات در آن زمینه تلاش می‌کنند! علاوه بر زنبورها و سمورها، بچه ها همچنین می توانند فوک ها، خرس های قطبی، پانداهای قرمز، روباه ها، قورباغه ها و غیره را به فرزندی قبول کنند.

بزرگسالان همچنین می توانند کیت های پذیرش حیات وحش را از طریق این سایت خریداری کنند زمین رنجرز برنامه ای که کودکان را تشویق می کند تا حفاظت از محیط زیست را در جوامع خود ترویج کنند، جهان اطراف خود را پاکسازی کنند و ایمن با طبیعت تعامل کنند. هنگامی که خانواده‌ها کیت‌های پذیرش حیات وحش را از طریق این برنامه خریداری می‌کنند، می‌توانند یک نشان مجازی، یک حیوان مجازی برای صفحه اصلی خود، یک آیتم آواتار و یک گواهی پذیرش مجازی دریافت کنند.

بخوان:  هاسبرو: سریال ماجراجویی ایندیانا جونز، ژوئن فن استریم فاش می‌شود

کیت های Western Bumblebee و River Otter Adoption با قیمت 45 دلار در سایت theearthrangersshop.com در دسترس هستند. بچه‌ها می‌توانند با بازی کردن با اسباب‌بازی‌های جدیدشان احساس خوبی داشته باشند، زیرا بدانند این اسباب‌بازی‌ها به رشد حیوانات واقعی کمک می‌کنند. را زمین رنجرز این برنامه به صورت رایگان در اپ استور اپل و فروشگاه گوگل پلی در دسترس است.

منبع: https://thetoyinsider.com/earth-rangers-wildlife-adoption-kits-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا