بچه ها می توانند دنیای پسا آخرالزمانی را در زندگی در Reterra کاوش کنند

بچه ها می توانند دنیای پسا آخرالزمانی را در زندگی در Reterra کاوش کنند

بچه ها می توانند در بازی جدید Hasbro از انتهای جهان دیدن کنند.

Life in Reterra که برای کودکان ۱۰ سال به بالا طراحی شده است، یک بازی رومیزی جامعه‌ساز است که در دنیایی پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان باید روش جدیدی برای زندگی بسازند. برای شروع، بازیکنان یکی از سه مجموعه ساختمانی با مضمون آماده بازی را انتخاب می‌کنند و به نوبت کاشی‌هایی را می‌چینند تا با ساختمان‌ها و ساکنان پر شوند. هر چه جامعه بازیکن بیشتر پیشرفت کند، امتیاز بیشتری کسب می کند.

کارت‌های ساختمانی می‌توانند قدرت‌هایی را باز کنند تا به بازیکنان کمک کند امتیاز بیشتری کسب کنند، اما هر بار که بازیکنان مجموعه‌ای از ساختمان‌های خود را ایجاد می‌کنند، بازی تغییر می‌کند. با ادامه بازی، بازیکنان می توانند با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشند و حتی در پیشرفت آنها اختلال ایجاد کنند. در پایان بازی، بازیکنی که بالاترین امتیاز را کسب کند برنده است.

Life in Reterra افزودنی عالی برای مجموعه بازی های خانوادگی در شب است. بازی همچنین با کاغذ و چوب دارای گواهی FSC ساخته شده است و اشعه ها با 30٪ پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند، بنابراین می توانید احساس خوبی نسبت به محیط و یک شب سرگرم کننده داشته باشید. Life in Reterra اکنون در Target برای پیش‌سفارش در دسترس است و انتظار می‌رود در پایان ماه مارس ارسال شود.


زندگی در RETERRA

Life in Reterra یک بازی رومیزی جامعه‌سازی است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان باید روش جدیدی برای زندگی بسازند. برای شروع، بازیکنان یکی از سه مجموعه ساختمانی با مضمون آماده بازی را انتخاب می‌کنند و به نوبت کاشی‌هایی را می‌چینند تا با ساختمان‌ها و ساکنان پر شوند. هرچه جامعه بازیکنان بیشتر پیشرفت کند،…

بخوان:  NBCUniversal Brands Join McFarlane Toys’ Movie Maniacs Lineupمنبع: https://thetoyinsider.com/life-in-reterra-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا