بچه ها می توانند بر عناصر در Fire Nation Rising مسلط شوند

اب. زمین. آتش. هوا. مدتها پیش، چهار ملت در هماهنگی زندگی می کردند. سپس، با حمله ملت آتش همه چیز تغییر کرد. اکنون این فرصت شماست که به مقابله بپردازید!

برای هر دو طرفدار آواتار: آخرین هواساز و کسانی که با مجموعه تلویزیونی متحرک آشنایی ندارند، Fire Nation Rising یک بازی سرگرم کننده با کارت و تاس از The Op | USAopoly. همانطور که Fire Nation به حمله به سرزمین‌های همسایه ادامه می‌دهد، گروهی از قهرمانان باید با هم متحد شوند و به عنوان یک تیم استراتژی کنند. اگر موفق شوند، تعادل را باز می‌گردانند و یک قدم جلوتر از ملت آتش خواهند ماند. اگر شکست بخورند، روین به دنیا خواهد آمد.

این بازی برای 1 تا 5 بازیکن طراحی شده است تا نقش های آواتار آنگ، کاتارا، سوکا، تاف یا زوکو را بر عهده بگیرند. دو مرحله اصلی برای خیزش ملت آتش وجود دارد. در مرحله اول، بازیکنان می توانند برای آماده شدن برای روز سیاه خورشید، قهرمانان را جذب کنند و با افراد شرور مبارزه کنند. آنها باید موقعیت خود را در مسیر تعادل پیش ببرند همانطور که تبهکاران موقعیت خود را در مسیر Ruin پیش می برند. هر کسی که اول به اوج برسد در مرحله دوم بازی برتری قابل توجهی دارد. هنگامی که روز سیاه خورشید رخ می دهد، بازیکنان در تلاش برای پایان دادن به جنگ صد ساله، در نبردهای نهایی در جنگل Wulong، کاخ ملت آتش، و Ba Sing Se می جنگند. اگر 10 قهرمان یا یک تیم قبل از اینکه بتوانند در هر سه نبرد موفق شوند شکست بخورند، بازیکنان همه شکست خواهند خورد!

بخوان:  The Ghost HasLab Campaign Closes With 21,526 Backers

این بازی که برای کودکان ۱۰ سال به بالا توصیه می‌شود، اگر بازیکنان با دیگر بازی‌های Rising The Op آشنا نباشند، یادگیری این بازی کمی چالش برانگیز است. با این حال، کتاب قوانین 12 صفحه ای دستورالعمل ها را به شیوه ای بسیار دقیق ارائه می کند و تصاویر نمونه ای از گیم پلی را نشان می دهد. توصیه من این است که بازیکنان ابتدا کتاب قوانین را بخوانند و دو راند اول را در همان نزدیکی انجام دهند. وقتی به آن دست زدم، گیم‌پلی بازی سرعت بیشتری گرفت و در مجموع، Fire Nation Rising تقریباً یک ساعت طول می‌کشد تا کامل شود.

علیرغم اینکه بر اساس یک نمایش کودکانه ساخته شده است، با Fire Nation Rising چیزهای زیادی در جریان است. این بازی دارای بیش از 200 جزء است، از جمله یک فیلر مینیاتوری دقیق و 16 تاس سفارشی. این می تواند در ابتدا کمی طاقت فرسا باشد، اما زمانی که بازیکنان نحوه استفاده از هر جزء را بفهمند، بازی منطقی تر می شود.

طرفداران از آواتار: آخرین هواساز به خصوص از ماهیت بصری بازی لذت خواهد برد. تمام کارت‌های قهرمان و شرور از آثار هنری مستقیماً از سری استفاده می‌کنند و صفحه بازی خود نمایانگر رنگارنگ چهار عنصر است.

بخوان:  Pop Quiz with Wendy Smolen: The Innovation & STEAM Issue 2023

Fire Nation Rising ترکیبی عالی از شانس و استراتژی است. بازیکنان می‌توانند با تاس‌هایشان خوش شانس باشند، اما باید در مورد اینکه چگونه با هم متحد می‌شوند تا ملت آتش را شکست دهند، هوشمند باشند. بازیکنان همچنین باید تعادلی بین استخدام قهرمانان جدید و مبارزه با شرورها، آزمایش توانایی‌های بچه‌ها برای اولویت‌بندی و چند کار ایجاد کنند. یکی از جنبه های شسته و رفته در مورد بازی این است که بازیکنان می توانند سطح دشواری را کنترل کنند. بازیکنانی که با این بازی آشنا هستند می توانند تجربه خود را به گونه ای سفارشی کنند که چالش برانگیزتر باشد، در حالی که مبتدیان می توانند مسیر آسان تری را انتخاب کنند.

در شب بازی خانوادگی بعدی خود، با Fire Nation Rising به تسلط بر عناصر و ایجاد تعادل در جهان نگاه کنید.


آواتار FIRE NATION RISING

جدیدترین نسخه بازی تاس و کارت استراتژی Rising light از سری Nickelodeon Avatar: The Last Airbender الهام گرفته شده است. در بازی، بازیکنان با هم کار می کنند و دیگران را به خدمت می گیرند تا از پیشرفت ملت آتش جلوگیری کنند.
بخوان:  Eco-Friendly Holiday Toys on Portland’s KOIN 6

منبع: https://thetoyinsider.com/fire-nation-rising-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا