بچه ها می توانند آرایش مو را با قدرت تعظیم حیوانات خانگی VIP تمرین کنند

اکثر اسباب‌بازی‌های با تم حیوانات خانگی موی 12 اینچی برای حالت دادن ندارند، اما مجموعه VIP Pets Bow Power این ویژگی را دارد! VIP Pets Bow Power که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، گروهی متشکل از شش حیوان خانگی کلکسیونی از IMC Toys است که دارای موهای بلندی برای حالت دادن به کودکان است.

حیوانات خانگی VIP برای اولین بار در سال 2020 راه اندازی شد، اما حیوانات خانگی VIP پاور دارای طرح ها و لوازم جانبی جدید با تم کمان هستند! ماجراجویی با یک بطری که شبیه اسپری مو است شروع می شود. هنگامی که بطری از بسته بندی خود خارج شد، بچه ها می توانند برچسب Bow Power را بردارید تا درب بطری را بردارید. بچه‌ها می‌توانند زبانه بالای قوطی اسپری مو را بکشند تا روبانی را نشان دهند که می‌توانند از آن برای ساختن پاپیون در موهای حیوان خانگی، بافتن آن به صورت بافته و موارد دیگر استفاده کنند! وقتی بچه‌ها به داخل خانه می‌رسند و حیوان خانگی VIP را بیرون می‌آورند، موهای بلندش به همراهش می‌آید! در پایین قوطی هشت وسیله جانبی از جمله برس مو، کش مو، پاپیون، عینک آفتابی و موارد دیگر وجود دارد!

هنگامی که تمام شگفتی های آرایشگاه آشکار شد، لذت واقعی شروع می شود! بچه ها می توانند موهای حیوان خانگی خود را هر طور که می خواهند ببافند، بپیچند، برس بزنند و حالت دهند. بچه‌ها همچنین می‌توانند لوازم جانبی مو را از مجموعه خودشان بردارند و در حیوانات خانگی VIP استفاده کنند: امکانات واقعاً بی‌پایان است.

شش حیوان خانگی VIP برای جمع آوری در مجموعه Bow Power وجود دارد! | منبع: IMC Toys

شش حیوان خانگی VIP در مجموعه Bow Power وجود دارد: Aurora، Gwen، Juliet، Kim، Natty و Shiara. هر حیوان خانگی دارای رنگ موهای مختلف و لوازم جانبی است که با شخصیت آن سازگار است. برخلاف برخی از اسباب‌بازی‌های شگفت‌انگیز، حیوانات خانگی VIP از طریق بسته‌بندی قابل مشاهده هستند، بنابراین بچه‌ها می‌دانند که چه حیوانی را می‌خواهند تهیه کنند، اما هنوز از لوازم جانبی داخل شگفت‌زده می‌شوند!

اگر بچه‌ها بعد از زمان بازی همچنان هوس حیوانات خانگی VIP بیشتری دارند، می‌توانند آن‌ها را نیز بررسی کنند حیوانات خانگی VIP مجموعه‌های متحرک در یوتیوب، که شامل ماجراجویی، اسکیت کردن، و – البته – درست کردن موهایشان می‌شود!

چه کسی می داند، بازی با حیوانات خانگی VIP می تواند شروع علاقه به آرایش مو باشد. اگر بچه‌ها 30 سال دیگر صاحب یک آرایشگاه شوند، باید از IMC Toys تشکر کنید.


VIP Pets BOW POWER

حیوانات خانگی VIP مثل همیشه مد روز هستند و مدهای جسورانه و کمان های رنگارنگ را در سری جدید VIP Pets Bow Power به نمایش می گذارند. شش کاراکتر برای جمع‌آوری وجود دارد و هر کدام در یک بطری اسپری مو شفاف کاملاً جدید ارائه می‌شوند تا بچه‌ها بتوانند ببینند کدام شخصیت درون آن است و کدام حیوان خانگی را برای بردن به خانه انتخاب کنند.…

بخوان:  بازگشت مجدد The Jedi شماره 5 در باکس آفیس ایالات متحده است
منبع: https://thetoyinsider.com/vip-pets-bow-power-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا