بچه‌ها می‌توانند روز زمین را با کتاب‌های لوراکس، مخمل‌ها و فعالیت‌ها جشن بگیرند

روز زمین زمان مورد علاقه لوراکس در سال است و ماموریت او این است که آن را زمان مورد علاقه بچه ها نیز بسازد!

بچه‌ها می‌توانند با خواندن کتاب‌های لوراکس، از جمله، برای یک روز بزرگ آماده شوند لوراکس، 101 راه برای کمک به زمین با لوراکس دکتر سوس، با فیلم The Lorax اثر دکتر سوس به ساحل برویم، و بیشتر! هر کتاب به بررسی حفاظت از محیط زیست، چگونگی کمک به کودکان در مراقبت از محیط زیست، بازیافت و سایر موضوعات می پردازد.

این لوراکس مخمل خواب دار تقریباً یک فوت قد دارد! | منبع: Aurora Gifts

در حالی که بچه‌ها در حال مطالعه درباره Lorax هستند، می‌توانند با نسخه مجلل Aurora از شخصیت کنار بیایند. لوراکس مخملی 11 اینچی دارای شخصیت نمادین و پرزدار نارنجی دکتر سوس است که دنیا را در مقابل خود نگه داشته است. Lorax مخملی با قیمت 17.59 دلار در auroragift.com در دسترس است.

سئوسویل همچنین مجموعه‌ای از فعالیت‌های سرگرم‌کننده با مضمون Lorax برای بچه‌ها دارد تا با وسایلی که از قبل در خانه یا حیاط خلوت دارند انجام دهند. به عنوان مثال، بچه ها می توانند با استفاده از پتو، کیسه خواب، چراغ قوه، و حتی یک پروژکتور خانگی، تئاتر خود را در حیاط خلوت ایجاد کنند. لوراکس فیلم یا کتاب را با صدای بلند در حیاط خانه در شب بخوانید.

اگر بچه‌ها احساس حیله‌گری می‌کنند، می‌توانند ته یک پارچ خالی شیر را به گلدان تبدیل کنند و آن را با کاغذهای ضایعاتی تزئین کنند یا سنگ‌ها را به وزن کاغذ، قفسه کتاب و موارد دیگر تبدیل کنند! برای بررسی تمام فعالیت‌هایی که Seussville ارائه می‌کند، seussville.com را بررسی کنید.

بخوان:  Early Rider از جیمز بیچینور به عنوان رئیس جمهور استقبال می کند

منبع: https://thetoyinsider.com/earth-day-the-lorax-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا