بچه‌ها می‌توانند با مجموعه رمان‌های جدید Playmobil به دوران قرون وسطی برسند

Playmobil با مجموعه بازی های Novelmore بچه ها را به دوران قرون وسطی می برد.

Novelmore قلمرو فانتزی Playmobil است که برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است. در این قلمرو، جنگجویان با اژدها می جنگند، اسکلت ها زنده می شوند و شوالیه ها برای افتخار و شکوه می جنگند. Playmobil مجموعه را با 10 مجموعه جدید و یک سری یوتیوب گسترش می دهد.

در این سری جدید از مجموعه‌های Novelmore، Novelmorians با مهاجمان برنهام، جنگجویان آتشین با اژدها در کنارشان روبرو می‌شوند. این مجموعه همچنین دارای سه مجموعه در Salahari Sands است، یک قلمرو بیابانی که در آن قهرمانان در برابر ارتش اسکلت قرار می گیرند.

برخی از نکات برجسته این مجموعه عبارتند از Mor’Ghul Mammoth، مجموعه ای که شامل اسکلت یک ماموت غول پیکر است که ارتش اسکلت سوار آن به نبرد می شود و Gwynn، آماده برای رویارویی با ارتش (29.99 دلار). Novelmore vs. Burnham Raiders — Battle Arena که دارای اژدها، شوالیه، منجنیق و غیره است (44.99 دلار). و Sand Stormer، یک کشتی شنی غول پیکر که قهرمانان برای رویارویی با ارتش اسکلت می برند (169.99 دلار). Sand Stormer دارای پرتابه، یک زیپ لاین، چهار جنگجو و غیره است. کل مجموعه در playmobil.us از 7.99 تا 169.99 دلار در دسترس است.

بخوان:  ExerSaucer Inks قرارداد صدور مجوز برای لباس نوزاد با گروه IHL • کتاب اسباب بازی

اگر بچه ها نتوانند به اندازه کافی اکشن خارق العاده در بازی خود داشته باشند، می توانند آن را نیز تماشا کنند رمان بیشتر سریال های متحرک در یوتیوب در این مجموعه، شوالیه‌های Novelmore از قلمرو در برابر مهاجمان برنهام محافظت می‌کنند. هر قسمت 11 دقیقه است و 12 قسمت در حال حاضر در کانال YouTube Playmobil در دسترس است.

تریلر را ببینید رمان بیشتر زیر

منبع: https://thetoyinsider.com/playmobil-novelmore-sets-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا