بچه‌ها می‌توانند با تاماگوچی‌های هری پاتر، موجودات جادویی را در حال حرکت به ارمغان بیاورند

بچه‌ها می‌توانند مانند نیوت اسکامندر با این تاماگوچی‌های جدید از Bandai Namco باشند و جانوران شگفت‌انگیز مورد علاقه‌شان را از جهان هری پاتر پرورش دهند.

تاماگوچی ها حیوان خانگی مجازی سرگرم کننده ای هستند که قلب بچه ها را در دهه 90 تسخیر کردند و همچنان خود را در جیب بچه ها و بزرگسالان در سراسر جهان می یابند. قبلاً در مورد چند همکاری سرگرم‌کننده تاماگوچی، مانند تاماگوچی‌های پارک ژوراسیک، تاماگوچی‌های جنگ ستارگان (با حضور بچه مورد علاقه همه، یودا)، و تاماگوچی‌های داستان اسباب‌بازی به شما گفته‌ایم. هم‌اکنون همکاری دیگری به این فهرست می‌پیوندد، با نانو تاماگوچی جدید هری پاتر که جادوی بیشتری را برای حیوانات خانگی مجازی به ارمغان می‌آورد.

نانو تاماگوچی جدید هری پاتر در دو سبک ظاهر می شود: قلعه هاگوارتز در رنگ آبی و موجودات جادویی در قرمز. بچه ها باید با موجودات جادویی خود غذا بدهند، نوازش کنند و بازی کنند تا از فرار آنها جلوگیری شود. Tamagotchis دارای چهار مینی بازی مختلف است: Catch Gold، Deliver of Letter، Fly Hippogriff و Picking a Lock. نحوه تعامل کودکان با تاماگوچی خود تعیین می کند که کدام یک از 11 موجود جادویی تصمیم می گیرد ظاهر شود.

بخوان:  این بلوک های چوبی Bauspiel جواهرات براق را به مجموعه های ساختمانی اضافه می کنند

حتی این احتمال وجود دارد که بچه ها با شخصیت های مورد علاقه مانند هری پاتر، ران ویزلی، هرمیون گرنجر، نیوت اسکامندر و غیره برخورد کنند! و با دو حالت مختلف بازی که به بچه‌ها اجازه می‌دهد از قلعه هاگوارتز دیدن کنند یا زمانی را در یک چمدان جادویی بگذرانند، مدتی طول می‌کشد تا غافلگیری‌ها تمام شود.

تاماگوچی‌های جدید هری پاتر اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند، با تاریخ رسمی عرضه به قفسه‌ها در 18 ژوئیه. جادوگر کوچک زندگی خود را به حیوان خانگی تبدیل کنید که شامل تمیز کردن اضافی نیست، اما جادوی زیادی دارد!


تاماگوچی هری پاتر

این تاماگوچی ها دارای حیوانات خارق العاده ای هستند که در جهان هری پاتر یافت می شوند! بچه‌ها می‌توانند با تاماگوچی خود غذا بدهند، حیوان خانگی کنند و بازی کنند تا یکی از 11 موجود جادویی مختلف را باز کنند. شخصیت هایی مانند هری پاتر، ران ویزلی، هرمیون گرنجر، نیوت اسکامندر و غیره حتی ممکن است ظاهر شوند.
بخوان:  Pre-Order The Hot Toys Imperial Praetorian Guard (TMS108) 1/6 Scale Figure

منبع: https://thetoyinsider.com/harry-potter-tamagotchi-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا