(به روز شده) Toys ‘R’ Us اولین فروشگاه فرودگاهی را در DFW افتتاح می کند • The Toy Book

تاریخ انتشار اولیه: 10 مه 2023، 9:51 صبح. به روز رسانی: 16 مه 2023، 5:01 بعد از ظهر.

جفری زرافه در حال راه اندازی فروشگاه در مکانی جدید است.

یک فروشگاه مینیاتوری Toys “R” Us اواخر امسال در فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث (DFW) افتتاح خواهد شد.

فروشگاه جدید در نزدیکی دروازه A28 در ترمینال A در زمان عجله تعطیلات افتتاح می شود. این فروشگاه توسط خرده فروش پیشرو مسافرتی Duty Free Americas تحت یک توافق نامه مجوز مشابه با فروشگاه پرچمدار Toys “R” Us در American Dream در نیوجرسی و Toys “R” Us در مکان های Macy اداره می شود.

یهودا شمیدمن، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل WHP Global و Toys “R” Us می گوید: (این فروشگاه) یک مفهوم جدید و هیجان انگیز است که ما معتقدیم می تواند در فرودگاه های سراسر جهان عرضه شود.

مسافرانی که از فروشگاه بازدید می کنند، قبل از کشف مجموعه ای از اسباب بازی ها و بازی ها، با مجسمه سفارشی جفری زرافه در اندازه واقعی استقبال می کنند. این فروشگاه همچنین دموهای عملی ارائه می دهد.

نمایندگان DFW در یک پست فیس بوک این هفته نوشتند: “هر سفر با سفر به Toys ‘R’ Us در راه بهتر است.”

جفری زرافه نسخه 2023 کتاب اسباب بازی بزرگ را در The Play Date در نیویورک در 8 مارس 2023 می خواند | منبع: کتاب اسباب بازی

به طور مشابه، FAO Schwarz دارای پایگاه های خرده فروشی در تعداد معدودی از فرودگاه های ایالات متحده است و Mattel زمانی فروشگاه خود را در LAX اداره می کرد.

Toys “R” Us متعلق به WHP Global است و در حال حاضر دارای بیش از 1300 فروشگاه خرده فروشی در بیش از 30 کشور جهان است. این شرکت اواخر سال جاری Babies “R” Us را در ایالات متحده با مقصدی شاخص در American Dream راه اندازی خواهد کرد و در حال برنامه ریزی برای توسعه گسترده برند Toys “R” Us در مکزیک است.

بخوان:  Konami Cross Media جدیدترین Yu-Gi-Oh را معرفی کرد! مشارکت ها • کتاب اسباب بازی

منبع: http://toybook.com/toys-r-us-set-to-open-first-airport-store-at-dfw/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا