برای بهترین مجموعه لگوهای هری پاتر تاکنون به هاگوارتز بروید

با جدیدترین مجموعه های هری پاتر مقداری جادو به لگوهای خود اضافه کنید!

LEGO با دنیای جادوگری غریبه نیست و مجموعه های زیادی برای هر طرفدار کوچک هری پاتر در دسترس است. این راه‌اندازی‌های جدید افزودنی عالی برای هر مجموعه رو به رشدی هستند، از شخصیت‌های مورد علاقه گرفته تا مکان‌های هیجان‌انگیز. جادوگران کوچک در حالی که منتظر نامه هاگوارتز خود هستند، از ساختمان لگو لذت می برند. با انبوهی از مجموعه‌های جدید که در 1 ژوئن عرضه می‌شوند، و حتی بیشتر از آن به فروشگاه‌ها می‌روند، هر بچه‌ای که عاشق طلسم و بازی ساخت و ساز باشد، در بهشت ​​LEGO خواهد بود.

مجموعه قطار سریع‌السیر هاگوارتز با ایستگاه هاگزمید دو مکان نمادین را در اختیار دارد هری پاتر فیلم و کتاب! بچه‌ها می‌توانند شخصیت‌های مورد علاقه‌شان را با قطار به هاگوارتز ببرند یا تعطیلات مدرسه‌ای را در هاگزمید بگذرانند. اما ممکن است در هاگوارتز مشکلی پیش بیاید! صحنه نبرد آخر سریال با مجموعه نبرد هاگوارتز ثبت شده است. این مجموعه دارای 730 قطعه است و دارای شش مینی فیگور است. هر دو مجموعه در تاریخ 1 ژوئن اکران می شوند.

کدام مجموعه هاگوارتز بدون کوئیدیچ کامل است؟ ورزش مورد علاقه دنیای جادوگری جمع و جور است و به راحتی می توان با آن در مجموعه کوئیدیچ تنه بازی کرد. این مجموعه 599 قطعه است و شامل سه بازی مختلف برای بازی است. برای برخی از طلسم‌سازی‌های حماسی، لگو مجموعه Expecto Patronum را نیز راه‌اندازی می‌کند، که بچه‌ها می‌توانند آن را به‌عنوان حامی گوزن هری پاتر یا حامی گرگ پروفسور ریموس لوپین بسازند. هر دوی این مجموعه ها نیز در تاریخ 1 ژوئن اکران می شوند.

BrickHeadz جدید نیز در 1 ژوئن راه اندازی می شود تا مجموعه شخصیت های هری پاتر را تکمیل کند! این بسته های ترکیبی شامل هری پاتر و چو چانگ، دراکو مالفوی و سدریک دیگوری، و کینگزلی شاکلبولت و نیمفادورا تونکس هستند.

در نهایت، حتی چیزهای بیشتری برای انتظار در آینده وجود دارد! ساخت دوست‌داشتنی Dobby the House Elf به زودی عرضه می‌شود و هنوز تاریخ انتشار آن اعلام نشده است. علاوه بر این، یک مجموعه عظیم 834 قطعه‌ای با ویژگی‌های Wizard Wheezes ویزلی که در کوچه دیاگون یافت می‌شود نیز در راه است.

چه بچه‌ها BrickHeadz جدید بخواهند یا یک منظره کامل از مکان‌های هیجان‌انگیز از دنیای هری پاتر، مجموعه‌ای در راه است که برای پروژه ساختمان بعدی آنها عالی خواهد بود! بیشتر این مجموعه‌ها را در lego.com و خرده‌فروشی‌های بزرگ در ژوئن امسال جستجو کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/harry-potter-lego-june-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا