برای این بازی تخته ای خنده دار در مورد Butts پشت سر بگذارید

باسنت را شکستی اما، اشکالی ندارد. برای همه ما اتفاق افتاد. شاید خیلی سخت روی آن نشستی.

صرف نظر از این، قدم بعدی شما این است که یک مورد جدید پیدا کنید. Spin Master فقط چیزی را دارد که خانواده ها برای حل این مشکل با یک بازی رومیزی جدید به نام I Need A New Butt نیاز دارند. این بازی 2 تا 4 نفره با الهام از کتاب خنده دار و پرفروش کودکانه داون مک میلان با همین نام، برای خانواده هایی با بچه های 5 سال به بالا مناسب است تا شبی پر از خنده و سرگرمی داشته باشند.

پس از باز کردن بسته، خانواده ها یک تخته بازی، یک Butt Popper با دو تاس در داخل، چهار Butt Movers (توکن بازیکن)، 24 Butt Tiles برای قرار دادن روی تخته، 24 Butt Cheek Tiles، 24 Butt Cards و چهار Butt Holder دریافت خواهند کرد. . همانطور که می بینید، به اندازه کافی قنداق برای دور زدن وجود دارد، اما بازیکنی که بیشترین باسن را داشته باشد پیروز خواهد بود. جزوه دستورالعمل موجود در بسته همه چیزهایی را که برای مونتاژ گلوتئوس ماکسیموس جدید خود باید بدانید را به شما می گوید.

قبل از شروع سرگرمی، بازیکنان باید هر یک از کاشی های لب به لب را از صفحه ارائه شده با بازی بیرون بیاورند، سپس هر کاشی Butt Cheek را در بالای 24 نقطه در اطراف تخته قرار دهند، Butt Popper را در وسط قرار دهند، و شما آماده رفتن! بازیکنان می‌توانند از میان چهار رنگ مختلف Butt Movers برای حرکت در صفحه انتخاب کنند: زرد، آبی، قرمز و سبز.

بخوان:  Five Nights at Freddy’s: Independent Multimedia Mayhem Goes Mainstream

هر بازیکن یک Butt Holder برای حرکت در اطراف تخته و دو کارت Butt دریافت می کند. هر کارت لب به لب با نام‌های خنده‌دارشان مانند «آرتسی-فرتسی»، «روبو-بوت» یا «لبه با استعداد»، همراه با آثار هنری خنده‌دار کتاب، ارزش خندیدن دارد. خلاقیت نشان داده شده در نقاشی های سبکی از آثار مک میلان مطمئناً ارزش تحسین دارد.

هر کارت لب به لب با دو کاشی لب لب روی تخته جفت می شود. هدف این است که بازیکنان هر دو کاشی را برای مطابقت با هر دو کارت خود پیدا کنند. در راند هر بازیکن، آنها روی Butt Popper فشار می‌آورند و تاس‌های داخل رول را تماشا می‌کنند: یک قالب رنگی را نشان می‌دهد که روی کاشی‌های لب به لب نشان داده شده است، در حالی که دیگری نشان‌دهنده عملی است که بازیکن انجام خواهد داد. سه عمل وجود دارد: جهت، مبادله و نگاه کردن.

بگویید تاس‌ریزی مبادله و آبی را نشان می‌دهد – بازیکن در جهت عقربه‌های ساعت به نزدیک‌ترین نقطه آبی حرکت می‌کند. آنها کاشی لب به لب را برمی گردانند و در صورت نیاز جمع می کنند (اگر نه، آن را برمی گردانند). هیئت مدیره اگر بازیکنی اوج را رول کند، همان فرآیند را انجام می‌دهد، به جز اینکه به جای تعویض کاشی‌ها، می‌توانند به هر Butt Tile روی تخته نگاهی بیندازند. بازیکنانی که جهت رول می کنند می توانند به نزدیکترین رنگ روی قالب در هر جهتی که انتخاب می کنند حرکت کنند. هنگامی که بازیکنان یک کاشی لب به لب مورد نیاز خود را پیدا کردند، می توانند آن را روی نگهدارنده ته قنداق قرار دهند. هنگامی که آنها دو مجموعه از کاشی های منطبق برای کارت لب به لب خود داشته باشند، برنده می شوند!

بخوان:  بچه ها می توانند با هم برای انجام اقدامات اقلیمی با این بازی رومیزی مشارکتی همکاری کنند

علاوه بر تاکتیک‌ها و اقدامات سرگرم‌کننده رقابتی، چیزی که باعث می‌شود I Need A New Butt به یک مکمل فوق‌العاده برای شب بازی‌های خانوادگی تبدیل شود، به اشتراک گذاشتن خنده در اطراف میز با نام‌ها و هنرهای خنده‌دار کارت است. بچه‌ها قطعاً از این که می‌توانند چندین بار بگویند «لبه» لذت خواهند برد. بنابراین اگر به دنبال یک فعالیت سرگرم‌کننده هستید تا بچه‌هایتان را در حالتی شاد و بازیگوش قرار دهید، I Need A New Butt می‌تواند فقط یک بازی برای شما باشد!


من به یک باسن جدید نیاز دارم

این بازی با ورق 2-4 نفره از کتاب پرفروش داون مک میلان و راس کینر الهام گرفته شده است. بازیکنان دکمه Butt Popper را فشار می‌دهند، سپس دور تخته مسابقه می‌دهند و کارت‌های Butt را با هم تطبیق می‌دهند، مانند « قنداق موشک»، «لبه ربات» و «پن‌بال پینت‌بال». اولین بازیکنی که تمام گونه های باسن خود را جمع کند برنده بازی است.
منبع: https://thetoyinsider.com/i-need-a-new-butt-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا