با Föm Mania آن را به تابستانی پر از سرگرمی و کف آلود تبدیل کنید

بچه‌ها با خط قابل حمل اسباب‌بازی‌های نبرد فوم و ماشین‌های فوم از Little Kids از Föm Mania لذت خواهند برد.

Quickshot Foam Blaster جدید برای کودکان 5 ساله و بالاتر، سرگرمی‌های غلیظ، صابونی و آب‌پاش را ایجاد می‌کند. بلستر کودک با 4 اونس کنسانتره Föm غیر سمی ارائه می شود که دارای فرمولی بدون پارگی است. این باید محلول کافی برای پر کردن بلستر تا هشت بار باشد. بچه ها می توانند محلول را تا انتهای خط پر بریزند و سپس بقیه را با آب پر کنند. سپس، عقب بایستید زیرا Quickshot فوم‌های کرکی را تا عمق 10 فوتی بیرون می‌زند. به علاوه، نیازی به باتری نیست. بچه ها به سادگی بیش از 30 شات از سرگرمی های فوم دار مداوم را پمپاژ کرده و هدف قرار می دهند. برای بهتر کردن اوضاع، والدین نیازی به نگرانی در مورد تمیز کردن ندارند زیرا فوم مانیا خود به خود حل می شود. Quickshot Foam Blaster در Target، Amazon، Meijer، Walgreens و بسیاری از فروشگاه های تخصصی محله با قیمت 12.99 دلار موجود است. همچنین یک بسته 2 بسته انحصاری در آمازون با قیمت 29.99 دلار وجود دارد.

اگر بچه‌ها بیشتر به دنبال این هستند که این آشفتگی را بیشتر در آغوش بگیرند، مورد علاقه طرفداران تابستان گذشته، Föm Mania Fömalanche را بررسی کنید. تنها با فشار دادن یک دکمه، کودکان 5 ساله به بالا می توانند انبوهی از فوم های سبک و مطبوع بسازند. فقط کنسانتره فوم و آب را به مخزن اضافه کنید و دستگاه را روشن کنید. Fömalanche با سه بسته 3.3 انسی کنسانتره فوم و همچنین ایده های سرگرم کننده Föm برای بازی ارائه می شود. این دستگاه همچنین دارای یک دسته برای حمل و نگهداری آسان است. Fömalanche به شش باتری D نیاز دارد که شامل آن نمی شود و در Target، Amazon، Meijer، Walgreens و بسیاری از فروشگاه های محله با قیمت 49.99 دلار موجود است.

بخوان:  G.I. Joe Classified Series Firefly Review

این اسباب‌بازی‌های Föm Mania برای جشن‌های تولد خاطره‌ساز، نبردهای حماسی با فوم حیاط خلوت، یا حتی حماقت‌های روزمره بسیار مناسب هستند، این اسباب‌بازی‌های Föm Mania هر روز را شگفت‌انگیز می‌کنند.


دستگاه فوم FOMALANCHE

دستگاه فومالانچ انبوهی از فوم سبک و هوا را برای بازی بچه ها ایجاد می کند. بچه ها یا والدین می توانند کنسانتره و آب را به مخزن اضافه کنند و برای سرگرمی سریع و آسان دستگاه را روشن کنند. دارای یک دسته برای حمل آسان و شامل سه بسته 3.3 اونسی کنسانتره فوم است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.FOM MANIA QUICKSHOT FOAM BLASTER

Quickshot Föm Blaster سرگرمی‌های غلیظ، صابون‌آمیز و مفرح را ایجاد می‌کند. بلستر دارای 4 اونس کنسانتره Föm غیر سمی است که باید محلول کافی برای پر کردن بلستر تا 8 بار باشد. بچه ها می توانند محلول را تا انتهای خط پر بریزند و سپس بقیه را با آب پر کنند. سپس، عقب بایست…
منبع: https://thetoyinsider.com/fom-mania-summer-toys-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا