با بازیگران Rainbow High در یک بازی ویدیویی جدید در پاییز امسال خلاقیت به خرج دهید

بچه‌ها می‌توانند رنگ واقعی خود را با یک بازی ویدیویی جدید از MGA Entertainment و Outright Games بدرخشند. Rainbow High: Runway Rush، با الهام از سریال های نتفلیکس و یوتیوب رنگین کمان بالا. در این بازی ماجراجویی معمایی که بر روی همه چیز هنر و خلاقیت تمرکز دارد، طرفداران می توانند وارد محیط رنگارنگ و فراگیر مدرسه شوند و با شخصیت های مورد علاقه خود سرگرم شوند.

بچه‌ها می‌توانند به عنوان هر یک از شش شخصیت اصلی – روبی، پاپی، سانی، جید، اسکایلر و ویولت – بازی کنند، زیرا با یک مسابقه خلاقانه جدید در مدرسه خود مقابله می‌کنند. آنها باید با هم کار کنند تا استعداد هنری خود را نشان دهند و یک ایده برجسته برای اولین تکلیف خود با موضوع “همه چیز هنر است” خلق کنند. به تیمی که بهترین ایده را داشته باشد، فرصتی برای برنامه ریزی یک پروژه بزرگ برای چالش بهار خلاق تعلق می گیرد. بازیکنان می توانند از مهارت های خاص هر شخصیت، مانند تکنیک های تصویرسازی Sunny و طراحی مد Skyler، برای تکمیل پازل ها و کمک به همکلاسی های خود استفاده کنند.

این بازی دارای مکان‌های تعاملی متعددی است که بچه‌ها با آن‌ها از سری آشنا هستند. گیمرها می‌توانند به‌عنوان Sunny بازی کنند و هر چیزی را که برای یک روز نیاز دارند، در اتاق خوابش پیدا کنند، به‌عنوان روبی برای تهیه کروسان در Rainbow Union، یا به عنوان Skyler برای طراحی و ساخت لباس. علاوه بر حالت داستان اصلی، بازیکنان می‌توانند یک سری ماموریت‌ها را انجام دهند، بازی‌های کوچک انجام دهند و کلکسیون‌هایی را پیدا کنند تا شخصیت‌های خود را بالا ببرند و لباس‌ها را باز کنند.

بخوان:  This Sensory Table is a One-Stop Shop for Fun and Exploration

Rainbow High: Runway Rush پاییز امسال برای Xbox One، Xbox Series X|S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد.

منبع: https://thetoyinsider.com/rainbow-high-new-video-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا