با این VolleyShot سرگرم کننده کمی شادی اضافه کنید

VolleyShot از Fat Brain Toys حال و هوای نوستالژیک می دهد. این بازی آسان برای یادگیری اما سخت به استادی سرگرمی همراه با طراحی چوبی کلاسیک را برای نوجوانان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می دهد. به محض باز کردن جعبه، این اسباب بازی به این بازبین یک فلش بک داد!

مکانی به نام روستای استوربریج قدیمی در استوریج، ماساچوست وجود دارد. ظاهراً این بزرگترین موزه تاریخ در فضای باز در شمال شرقی است و یک شهر روستایی نیوانگلند در دهه 1830 را به تصویر می کشد. علاوه بر خانه‌ها و مدرسه، یک فروشگاه روستایی نیز وجود دارد که اسباب‌بازی‌هایی را که بچه‌ها در دهه ۱۸۰۰ استفاده می‌کردند می‌فروشد – مانند بازی‌های چوبی حلقه و سنجاق یا بازی حلقه‌ای چوبی. این اسباب‌بازی‌های چوبی ساده، بچه‌ها را ساعت‌ها در «روزهای خوب قدیم» سرگرم و به چالش می‌کشاند. والدین معمولاً هنگام بازدید از دهکده قدیمی آن ماکت‌ها را از فروشگاه روستایی خریداری می‌کنند – در حالی که ممکن است معمولاً تسلیم خرید سوغاتی نشوند!

Volleyshot گیم پلی مشابهی با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل ارائه می دهد که برای قرن ها بچه ها را مجذوب خود کرده است. Volleyshot از چوب با کیفیت بالا ساخته شده و در یک جعبه مقوایی قهوه ای رنگ بسته بندی شده است که گرافیک بسته بندی آن یادآور دوران گذشته است. اگر نمی توانید یک تکه پلاستیک بیشتر در خانه خود داشته باشید، این بازی ممکن است برای شما مناسب باشد.

هر بازیکن یکی از دو پارو (شبیه به Foosball) را اجرا می کند و سعی می کند پارو را بچرخاند تا توپ آونگ را به سمت بازیکن دیگر بکوبد. هدف این است که رگبار را تا زمانی که ممکن است ادامه دهید، اما اگر از دست بدهید، حریف شما امتیاز را می گیرد که می تواند با لغزنده امتیاز داخلی ردیابی شود. اولین نفری که 10 امتیاز کسب کند برنده بازی است.

بخوان:  35 اسباب بازی و هدیه برای یک سبد عید پاک روشن و شاد

بازیکنان می توانند با VolleyShot سرگرمی را بین دوستان خود راه اندازی کنند. | منبع: Fat Brain Toys

با اندازه کوچک و همه چیز داخلی، هیچ قطعه ای برای از دست دادن وجود ندارد، که آن را به یک بازی عالی برای رفتن به مهمانی یا پیک نیک، سوار شدن در اتوبوس یا در حیاط خلوت تبدیل می کند. این برای یک روز بارانی و فعالیت های بی حوصله بسیار عالی است، اما یک ایده جالب این است که از آن به جای بازی سنگ، کاغذ، قیچی استفاده کنید، زمانی که باید تصمیم بگیرید که آیا شب تاکو یا شب پیتزا است که زباله ها را بیرون می آورد. یا چه کسی باید ماشین ظرفشویی را خالی کند. همچنین یک راه عالی برای کودکان برای کار بر روی هماهنگی دست و چشم، تمرکز و موارد دیگر است.

در مجموع، مستقیماً در این بازی ساده با راه‌های زیادی برای سرگرم کردن شیرجه بزنید!


volleyshot

هر بازیکن یک دست و پا زدن را انجام می دهد و توپ را به جلو و عقب می زند تا زمانی که کسی از دست بدهد. تنها چیزی که لازم است یک سکسکه برای از دست دادن است و هر از دست دادن یک امتیاز برای حریف است. متمرکز بمان، ثابت بمان. اولین تا 10 امتیاز برنده است.بخوان:  Creators of Snap Ships Launch Board Game Inspired by Hit Toy

منبع: https://thetoyinsider.com/volleyshot-fat-brain-toys-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا