با این مجموعه‌های فعالیت جدید Snap Circuits، آن را تابستانی از STEM کنید

مدرسه برای تابستان تعطیل است، اما این بدان معنا نیست که یادگیری باید متوقف شود!

Elenco مجموعه فعالیت STEM Snap Circuits Summer Summer را منتشر کرده است که کودکان را تشویق می کند تا در طول تابستان در یادگیری خلاقانه STEM شرکت کنند و بازی کنند. سه مجموعه منحصر به فرد برای سه ماه کاوش، یادگیری و بازی برای کودکان 8 سال به بالا وجود دارد.

کیت Snap Circuits Classic 300

مجموعه ماه اول همه چیز در مورد یادگیری اصول علوم، برق و مهندسی است. کیت Snap Circuits Classic 300 دارای بیش از 300 پروژه هیجان انگیز است که بچه ها می توانند آنها را کنار هم بگذارند، مانند رادیو AM، زنگ دزدگیر، زنگ در و موارد دیگر. بچه ها حتی می توانند با دوستان خود بازی های الکترونیکی انجام دهند. این کیت دارای بیش از 60 قطعه متصل به هم و دفترچه راهنمای واضح و مختصر با تصاویر رنگارنگ است. مجموعه Snap Circuits Classic با قیمت 89.99 دلار در shop.elenco.com موجود است.

Snap Circuits Bric: Structures Kit

موضوع ماه دوم ساختمان خلاق است. با مجموعه Snap Circuits Bric: Structures، بچه ها می توانند مدارهای Snap را با آجرهای ساختمانی معمولی ترکیب کنند تا ترکیبی بی پایان از ساخت و ساز و مدار ایجاد کنند. بچه ها می توانند از فناوری Bric-2-Snap برای سیم کشی سازه های آجری خود با مدارهای اسنپ، چراغ ها، صداها، قطعات متحرک و مدارهای سه بعدی استفاده کنند تا تقریباً هر چیزی را اختراع کنند. به جای ساختن یک سازه، بچه ها می توانند چراغ های یک آسمان خراش را روشن کنند یا چرخ دنده ها را روی پل متحرک حرکت دهند! کیت Snap Circuits Bric: Structures با قیمت 55.99 دلار در shop.elenco.com موجود است.

بخوان:  Why You Should Never Buy Toys on Temu

کیت نور مدارهای اسنپ

ماه سوم به بچه ها این فرصت را می دهد که جادوی روشنایی را بیاموزند. بچه ها می توانند فیبر نوری، ال ای دی و موارد دیگر را با بیش از 175 پروژه مختلف با استفاده از کیت Snap Circuits Light کاوش کنند. بچه‌ها می‌توانند آیفون یا دستگاه‌های دیگر خود را متصل کنند و از موسیقی خود لذت ببرند، زیرا چراغ‌ها به ضرب آهنگ تغییر می‌کنند. چراغ بارق دارای الگوهای چرخشی است تا بچه ها بتوانند با استفاده از فیبر نوری یک نمایش نوری برگزار کنند. مجموعه Snap Circuits Light با قیمت 108.99 دلار در shop.elenco.com موجود است.

همه مجموعه ها در یک بسته با قیمت 169 دلار در shop.elenco.com موجود هستند. هیچ محدودیتی برای یادگیری و خلاقیت با Snap Circuits Summer of STEM Activity Set وجود ندارد!


SNAP CIRCUTS SUMMER OF SEM ACTIVITY SET

Snap Circuits Summer of STEM به بچه ها اجازه می دهد تا در یادگیری خلاقانه STEM شرکت کنند و در طول تابستان با Snap Circuits بازی کنند. سه کودک Snap Circuits منحصر به فرد برای سه ماه کاوش، یادگیری و بازی گنجانده شده است. ماه اول همه چیز در مورد یادگیری اصول علوم، برق و مهندسی با حداکثر 300 پروژه است…
بخوان:  برنامه‌های MAR10 Day 2024 نینتندو شامل قرعه‌کشی‌ها، رویدادها و موارد دیگر است.

منبع: https://thetoyinsider.com/snap-circuits-summer-of-stem-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا