بالگرد هجومی GI Joe سری طبقه بندی شده Dragonfly XH-1 Haslab

تیم جو با HasLab همکاری کرده است تا اولین GI Joe Classified Series 6-inch GI Joe Assault Copter Dragonfly (XH-1) را با پیش بینی استقرار در تابستان 2024 ایجاد کند!

· داخل کابین خلبان با جزئیات دقیق: خلبان هلی کوپتر و توپچی با یک مهار 4 نقطه ای در مقابل پانل های کنترل ابزار نورپردازی تخصصی نشسته اند. می‌توانید هر یک از چهره‌ها را در حال مانور دادن به اطراف و قفل کردن در HISS در حال حرکت با مرکز، چوب کنترلی روی زمین و کنترل‌های دریچه گاز قرار دهید.

· سایبان قابل جدا شدن “Gull-wing”: این وسیله نقلیه دارای سایبان عملکردی “بال مرغان” با ورودی درگاه جلو برای توپچی و ورودی سمت راست عقب برای خلبان است. سایبان برای دسترسی راحت تر جدا می شود.

· چندین تسلیحات قابل تنظیم: بارگیری XH-1 خود را با لوازم جانبی سلاح قابل جدا شدن سفارشی کنید:

2 موشک خزنده

2 راکت انداز 70 میلی متری غیر هدایت شونده

2 قفسه موشک Jester برای نگهداری 8 موشک Jester

غلاف توپ ثابت 160 میلی متری هدایت لیزری قابل جابجایی با مهمات تغذیه شده با تسمه که به سمت پورت هلی کوپتر متصل می شود

· بالابر عملکردی: نقاط اتصال به یک بالابر قابل جابجایی با صفحه چرخان تعبیه شده است که کابل و قلاب نجات را برای نفوذ و استخراج یا نجات باز یا جمع می کند.

· جزئیات توپ: توپ دماغه دوار 25 میلی متری Dragonbreath می چرخد ​​و می تواند بالا و پایین بچرخد. و جزئیات دوقلو X-551 Mini-Cannon در زیر کابین خلبان، قابلیت های حمله قدرتمند XH-1 را افزایش می دهد.

بخوان:  TNA Wrestling Partners with PowerTown for Collectible Action Figures

· 6 افکت انفجار: 2 افکت کوچک برای مینی توپ های X-551، توپ دوار Dragonbreath یا دنباله پشت پرتابگرهای راکت 70 میلی متری غیر هدایت شونده مناسب است. 2 افکت متوسط ​​به Cannon Pod یا پشت لوازم جانبی موشک Jester و Creeper متصل می شود. 2 جلوه بزرگ در پشت لوازم جانبی موشک و به میخ های بال متصل می شود.

· پانل های دسترسی قابل جابجایی: پانل های دسترسی برای آشکار کردن جزئیات موتور جدا می شوند.

· درهای دسترسی کانن لولایی: درهای پایین تر، عملکرد داخلی لوازم جانبی Mini-Cannon دوقلو X-551 60MM را نشان می دهد و به عنوان یک پله برای نمایش چهره های شما در حال صعود به کابین خلبان عمل می کند.

· بال V متحرک دم: باله دم عمودی از 90 درجه به 45 می چرخد ​​تا به قدرت مانور کمک کند.

· بال های تثبیت کننده قابل تنظیم: تثبیت کننده های عقب به سمت بالا و پایین می چرخند.

· جزئیات توربین کواکسیال دوار شمارنده: درپوش توربین چرخشی ضد ضربه‌ای می‌چرخد تا نیروی رانش توربین را بی‌صدا و هدایت کند.

· دریچه های خروجی درب موتور: جزئیات طراحی درگاه اگزوز گشاد شده، پایداری در سرعت بالا را برای XH-1 فراهم می کند.

· پاک کردن پایه نمایشگر: پایه صفحه نمایش شفاف 10 اینچی دارای زاویه 15 درجه است که به شما این امکان را می دهد تا اتک کوپتر خود را طوری قرار دهید که گویی در هوا معلق است، چه در حال بالا رفتن یا پایین آمدن است. پایه با ظاهری مدرن از گرد کلاسیک DF-1 تزئین شده است.

بخوان:  Trivial Pursuit Infinite Is Adding Digital Twists to Your Game Nights

· برگه استیکر: ناوگان Assault Copter خود را با برچسب های مصرف کننده برای سفارشی سازی شخصی سازی کنید.

عملیات: Dragonfly، با این حال، نمی‌تواند تولید را آغاز کند مگر اینکه Hasbro تا ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت شرقی در 17 ژوئیه 2023، 10000 سفارش پشتیبان را تضمین کند. هر هلیکوپتر HasLab که شما به عقب برمی‌گردید، یک GI Joe Classified Series Assault Copter Dragonfly (XH-1) همراه با یک اقدام به شما می‌دهد. شکل جدیدترین استخدام کننده GI Joe Classified – William “Wild Bill” Hardy – با دکو، جزئیات و مفصل بندی عالی برای قابلیت ساخت. این وسیله نقلیه خود یک دستاورد بی نظیر از جزئیات و ویژگی ها با تعداد بی شماری از گزینه های ژست و نمایش است.

این پروژه با سرمایه جمعی از ساعت 11:00 صبح به وقت شرقی در 5 ژوئن اجرا خواهد شدهفتم، 2023، تا 17 ژوئیه ساعت 23:59 به وقت شرقیهفتم. در صورت موفقیت، انتظار می رود این پروژه در تابستان 2024 حمل و نقل را آغاز کند.

پیشنهاد پایه برای شروع تولید به سفارش‌های 10000 حامی نیاز دارد، اما سفارش‌های فراتر از آن، لایه‌هایی را باز می‌کنند که افراد جدید دیگری را به تیم جو اضافه می‌کنند.

· 13000 حامی برای باز کردن قفل GI Joe Assault Copter Dragonfly (XH-1) استخدام طبقه بندی شده شماره 1 – NIGHT FORCE RIP CORD

· 16000 حامی برای باز کردن قفل GI Joe Assault Copter Dragonfly (XH-1) استخدام طبقه بندی شده شماره 2

· 19000 حامی برای باز کردن قفل GI Joe Assault Copter Dragonfly (XH-1) استخدام طبقه بندی شده شماره 3

بخوان:  WildBrain Secures New Licensing Deals for Dr. Seuss Enterprises’ ‘How the Grinch Stole Christmas!’

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/hasbro-g-i-joe-classified-series-assault-copter-dragonfly-xh-1-haslab/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا