بازی Ravensburger’s Labyrinth تغییر جدیدی در دیزنی پیدا می کند

تمام جادوی دیزنی را در یک بازی رومیزی کلاسیک Ravensburger تجربه کنید!

امسال، دیزنی صدمین سالگرد خود را با هزاران رویداد، کالاها، اسباب‌بازی‌های جدید و موارد دیگر جشن می‌گیرد. Ravensburger در حال پیوستن به سرگرمی است زیرا شرکت بازی و پازل نسخه جدید Disney100 از بازی رومیزی محبوب Labyrinth خود را منتشر می کند.

بازی رومیزی جدید دارای حرکت دهنده های رنگی میکی موس و کارت های شخصیت دیزنی است. | منبع: Ravensburger

Disney100 Labyrinth قوانین بازی اصلی Labyrinth را با بازیکنانی که در پیچ و خم های همیشه در حال تغییر حرکت می کنند و گنجینه هایی را در راه جمع آوری می کنند، ارائه می کند. این پیچ و تاب در بازی دارای شخصیت های محبوب دیزنی مانند Mirabel است Encantoکوک از لیلو و کوک، سیمبا از شیر شاه، و بسیاری دیگر. حرکت دهنده های شایان ستایش میکی، بچه هایی را خواهند داشت که مشتاق هستند راه خود را به سمت شخصیت های مورد علاقه خود بیابند!

از دیگر بازی‌های ریونزبرگر با مضمون دیزنی می‌توان به مجموعه‌های شرورانه دیزنی، دیزنی Hocus Pocus: The Game، نسخه دیزنی Eye Found It! و غیره اشاره کرد. با همه این گزینه ها، بچه ها می توانند سالگرد بزرگ دیزنی را در هر شب بازی امسال جشن بگیرند.

نسخه محدود بازی Disney100 Labyrinth هم اکنون در آمازون و همچنین فروشگاه های تخصصی بازی در دسترس است. بچه‌ها می‌توانند در حالی که امسال دیزنی را جشن می‌گیرند، با کمک محبوب‌های دیزنی خود، در یک پیچ و خم مرموز حرکت کنند.


دیزنی 100 هزارتومنبع: https://thetoyinsider.com/ravensburger-disney100-labyrinth-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا