بازی رومیزی Hasbro's Life in Reterra بازیکنان را به دنیای جدیدی می برد

بازی رومیزی Hasbro's Life in Reterra بازیکنان را به دنیای جدیدی می برد

آخرین بازی رومیزی Hasbro، Life in Reterra، یک بازی جامعه‌سازی است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان باید شیوه جدیدی از زندگی بسازند.

زندگی در Reterra که برای کودکان ۱۰ سال به بالا طراحی شده است، زمانی شروع می‌شود که بازیکنان یکی از سه مجموعه ساختمانی آماده برای بازی را انتخاب می‌کنند و به نوبت کاشی‌هایی را می‌چینند تا با ساختمان‌ها و ساکنان پر شود. هر چه جامعه بازیکن بیشتر پیشرفت کند، امتیاز بیشتری کسب می کند.

منبع: Hasbro

کارت‌های ساختمانی می‌توانند قدرت‌هایی را باز کنند تا به بازیکنان کمک کند امتیاز بیشتری کسب کنند، اما هر بار که بازیکنان مجموعه‌ای از ساختمان‌های خود را ایجاد می‌کنند، بازی تغییر می‌کند. با ادامه بازی، بازیکنان می توانند با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشند و حتی در پیشرفت آنها اختلال ایجاد کنند. در پایان بازی، بازیکنی که بالاترین امتیاز را کسب کند برنده است.

این بازی با کاغذ و چوب دارای گواهی FSC ساخته شده است و سینی ها با 30٪ پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. Life in Reterra اکنون در Target برای پیش‌سفارش در دسترس است و انتظار می‌رود در پایان ماه مارس ارسال شود.

منبع: https://toybook.com/life-in-reterra-launch/

بخوان:  Jakks Pacific, Honey Bee to Release ALDI Playsets
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا