بازی‌های لگو جدید به «Fortnite» می‌آیند

از زمان راه اندازی لگو فورتنایت سال گذشته، بچه ها بیش از هر زمان دیگری از ساختن (و تخریب) در یکی از بازی های ویدیویی مورد علاقه خود لذت برده اند! گروه لگو بار دیگر با اپیک گیمز برای دو تجربه بازی جدید در داخل تیم همکاری می کند فورتنایت، شامل LEGO Raft Survival و LEGO Obby Fun، که با هم تشکیل می دهند جزایر لگو

LEGO Raft Survival دارای تم LEGO Pirates است. در طول بازی، ریش سیاه بازیکنان را به چالش می کشد تا روی قایق های خود شناور بمانند، زیرا گلوله های توپ شلیک می شود. بازیکنان باید در طول مسیر چوب و گنج جمع آوری کنند تا قایق های بیشتری بسازند. LEGO Obby Fun یک کورس موانع با مضمون لگو است که شامل کوهنوردی و حل مسئله است. هر بخش از کورس موانع لگو دارای موضوع متفاوتی است، از جمله LEGO Friends، LEGO City، LEGO Ninjago و LEGO Dreamzzz. طراحان بازی LEGO Raft Survival و LEGO Obby Fun را با استفاده از Unreal Editor برای فورتنایت (UEFN).

LEGO Obby Fun | منبع: گروه لگو

بازیکنان می توانند برخی از سبک های لگو مورد علاقه خود را در آن بپوشند جزایر لگو و لگو فورتنایت، از جمله سبک های جدید موجود در سال جاری. بازی ها و تجربیات جدید از LEGO و فورتنایت در طول سال منتشر خواهد شد.

این که آیا بچه ها قبلاً به آن معتاد شده اند لگو فورتنایت یا به دنبال راه جدیدی برای تعامل در یکی از بازی های ویدیویی مورد علاقه خود هستند، می توانند مستقیماً در بازی جدید شیرجه بزنند جزایر لگو بازی‌ها، اکنون در دسترس هستند فورتنایت.

بخوان:  The Hottest Toys of the Year on The TODAY Show

منبع: https://thetoyinsider.com/lego-islands-fortnite-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا