بادبادک‌های شست بلند پرواز بچه‌ها را در تابستان به اوج می‌رسانند

بادبادک های شست راه جدید و آسان برای پرواز بادبادک در تابستان است.

بادبادک‌های شست بلند پرواز از سری Chuckle & Roar بوفالو گیمز مطمئناً برای کل خانواده سرگرم کننده خواهد بود. بر خلاف بادبادک‌های معمولی، بادبادک‌های شست به مهارت، باد یا حتی رشته نیازی ندارند. به یک تیرکمان بچه گانه فکر کنید، اما به جای پرتاب توپ، بچه ها به راحتی می توانند خود بادبادک را منجنیق کنند و اوج گرفتن آن را تماشا کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حلقه لاستیک را روی نوک انگشت شست خود قرار دهید، بادبادک را با دست دیگر خود به عقب بکشید و اجازه دهید پرواز کند!

این بادبادک‌های کوچک می‌توانند تا ارتفاع ۶۵ فوتی بالا بروند و در یک مجموعه دو تایی عرضه شوند، بنابراین بچه‌های ۵ سال به بالا می‌توانند با هم بازی کنند. بسته بندی محکم و قابل آب بندی مجدد به سبک Ziploc به راحتی باز می شود و برای نگهداری عالی است. قوانین ایمنی پرواز در پشت بسته تحت “مدرسه پرواز” مشخص شده است و شامل یافتن منطقه ای دور از خطر، اشاره به سمت بالا به سمت آسمان و دور از مردم و در نهایت اطمینان از آرام بودن هوا است.

بادبادک‌های شست با مضمون فضایی برای ماجراجویی در پرواز طراحی شده‌اند. | منبع: Chuckle & Roar

طرح‌های فضایی با منگوله‌های رنگارنگ برای هر ماجراجویی در پرواز مناسب هستند و پارچه ضخیم، ضد آب و پلی استر بادبادک‌ها را فوق‌العاده بادوام، اما به اندازه کافی نرم می‌کند تا بچه‌ها به خودشان آسیب نزنند. آنها می توانند بدون پارگی خم شوند، شاخه های درخت را بدون پاره شدن مقاومت کنند و حتی به طور تصادفی در استخر یا گودال فرود بیایند. نوک تقویت شده وقتی روی زمین قرار می‌گیرد، ضربه نمی‌خورد، بنابراین این بادبادک‌های کوچک می‌توانند در تمام تابستان دوام بیاورند.

بخوان:  تالار مشاهیر بازی‌های ویدیویی جهان افراد 2023 را نشان می‌دهد • کتاب اسباب‌بازی

آنها به اندازه کافی سبک و کوچک هستند تا در کوله پشتی قرار بگیرند تا بچه ها بتوانند آنها را به ساحل، پارک یا خانه دوستان خود ببرند، و مقرون به صرفه هستند و همچنین برای مهمانی های مهمانی عالی هستند. بعلاوه، مزایای بیشتری برای بچه های کوچک وجود دارد: بادبادک ها بازی فعال را تشویق می کنند در حالی که استفاده از شست به رشد مهارت های حرکتی ظریف کمک می کند.

اگرچه بادبادک‌های شست برای سنین 5 سال به بالا توصیه می‌شود، اما بچه‌های بزرگ‌تر و بزرگسالان نیز می‌توانند از شرکت در مسابقات دوستانه لذت ببرند، خواه رقابت برای پرتاب بادبادک خود به دورتر یا انجام ترفندهای جالب مانند بومرنگ‌ها.

بادبادک‌های شست بلند پرواز راهی آسان، ایمن و بدون دردسر برای بچه‌ها برای فعال شدن و گذراندن وقت در خارج از خانه در تابستان امسال است.


بادبادک های شست

چه کسی به باد نیاز دارد؟ بچه‌ها می‌توانند بادبادک‌های شست را به عقب بکشند و اجازه دهند تا ارتفاع 65 فوتی در هوا پرواز کنند. این بسته شامل دو بادبادک بادوام، ضد آب و پرتاب آسان برای سرگرمی در ارتفاعات است.
بخوان:  Furby نمادین Hasbro با ظاهری جدید بازمی گردد • کتاب اسباب بازی

منبع: https://thetoyinsider.com/high-flying-thumb-kites-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا