باب اسفنجی ULTIMATES! سری یک

اوه! که در یک آناناس در زیر دریا زندگی می کند؟ باب اسفنجی شلوار مکعبی! او جاذب و زرد و متخلخل است! باب اسفنجی شلوار مکعبی! در ULTIMATES! ارقام چیزی است که شما آرزو می کنید! باب اسفنجی شلوار مکعبی! سپس به خواندن ادامه دهید و ما ظرف را می دهیم!

بسیار خوب، بس است. من قول می دهم که حداقل برای بقیه این مقاله دیگر از آهنگ های رایگان تم کارتونی استفاده نکنم. اما، بهار شلوغی از نظر حمل و نقل برای بسیاری از ULTIMATES بوده است! سریالی که به قفسه های ما می رسد برایان فلین چند ماه پیش این موضوع را به ما گوشزد کرد و مطمئناً برای بسیاری از ارقام که منتظر آنها بودیم، صادق است. باید اعتراف کنم، با تمام اعداد و ارقام ThunderCats و SilverHawks و GI Joes و TMNT که در چند ماه گذشته منتشر شده‌اند، من به نوعی این باب اسفنجی U را فراموش کرده بودم! ارقام

این یک اشتباه بود، و قطعاً بر عهده من است – اما می توانم این قول را به شما بدهم: دوباره آنها را فراموش نخواهم کرد. گاهی اوقات بهترین تجارب جمع آوری از مکان های نادیده گرفته می شود، و به نوعی، مطمئناً این تجربه من با این فیگورهای جدید باب اسفنجی و سندی بوده است. این بدان معنا نیست که من مشتاقانه منتظر اینها نبودم، بالاخره آنها را سفارش دادم، اما باب اسفنجی برای من به اندازه برخی از U رتبه خاصی ندارد! مجموعه ها. با این حال، این دو رقم ممکن است برخی از رضایت بخش ترین ULTIMATE ها باشند! ما به امروز رسیده ایم

در حالی که ما چهره هایی را در جو، تاندرکتز، سیلور هاوک می بینیم که همیشه بر اساس ظاهر کارتونی آنها ساخته شده اند، به نظر می رسد مانند The Simpsons، Animaniacs، Ren & Stimpyو اکنون باب اسفنجی برای من واقعاً فیگورهای “انیمیشن” هستند. می دانم که عجیب به نظر می رسد، اما از آنجایی که آنها (بیشتر) بدون اکشن فیگورهای قدیمی هستند (من گریه می کنم تا فکر کنم World of Springfield اکنون قدیمی است)، اساس و فرم آنها دقیقاً از صفحه نمایش می آید – و این کار نهایی را باز می کند! به شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های بسیار بیشتری وجود دارد.

بخوان:  آخرین مهلت ثبت نام برای رویکردهای Spielwarenmesse • ​​کتاب اسباب بازی

باب اسفنجی و سندی هر دو اکشن فیگورهای اکشن بزرگ و خنثی هستند (به بهترین نحو)، و به نظر من، به نظر می رسد که تقریباً از صفحه نمایش خارج شده اند. مسلماً من در این افسانه به اندازه ای که می گوییم ThunderCats یا TMNT آشنا نیستم، اما این چهره ها ظاهر، فرم و احساس شهروندان بیکینی پایین را به خوبی به تصویر می کشند. تصویر مقیاس داستان واقعی را بیان می‌کند، اما این‌ها احساس می‌کنند که خیلی بیشتر در کنار Ren & Stimpy و Pinky & The Brain قرار می‌گیرند، و این مطمئناً مناسب است. من می دانم که در اوایل نگرانی وجود داشت که باب اسفنجی خودش در مقایسه با سندی خیلی بزرگ است، اما فکر می کنم که در بیشتر موارد این مشکل اصلاح شده است. او ممکن است هنوز یک *لمسی* قد بلند باشد، اما مطمئناً اصلاً در حدی که حواسش را پرت می کند، نیست.

با این اوصاف، من فکر می‌کنم همه چیزهای دیگر با این ارقام واقعاً بسیار خوب بود. ناعادلانه است که بگوییم “به طرز شگفت انگیزی چنین است”، اما بیشتر در امتداد خطوطی است که فقط انتظار برخی از آن را نداشته باشیم. البته، من می‌خواستم تمام رنگ‌ها تمیز و مفاصل محکم باشند – و همه اینها درست است – اما هنوز هم شگفتی‌هایی وجود دارد که تا زمانی که این ارقام در دست نبوده‌اند، واقعاً از آنها نمی‌دانستیم. می‌دانم که بیش از هر چیز دیگری یک نام است، اما باب اسفنجی و سندی هر دو کار بسیار خوبی در تجسم «نهایی» انجام می‌دهند. نام

بخوان:  Exclusive: Goliath, Restoration Games Relaunch ’80s Classic Crossbows & Catapults in 2024

علیرغم فرم‌های منحصر به فردشان، هر دوی این فیگورها بیان بسیار زیادی دارند و این مفصل بسیار کاربردی است. میزان مفصل بندی بر اساس فرم های فیگور برای من کمی تعجب آور بود، اما دامنه حرکت و قدرت هر یک از مفاصل فوق العاده است. می‌دانم که زمان سختی بوده است که برخی از چالش‌های تولید را با دنیا به این شکل که هست طی کنم، اما بین این سری و برخی دیگر از نسخه‌های اخیر، احساس می‌شود گوشه‌ای برگشته است، و این یک چیز عالی است. من در اینجا مفاصل شلی یا فلاپی صفر دارم. من کمی می ترسیدم که با پاهای کوچک باب اسفنجی او چالش های تعادلی داشته باشد، اما اصلاً اینطور نیست. هک، فرم مستطیل غول پیکر او حتی یک مفصل شکم را نیز در خود جای داده است که برد زیادی نیز دارد. بنابراین، به طور کلی در مورد بیان.

لوازم جانبی و قطعات قابل تعویض نیز در بین این دو فیگور فوق العاده هستند. منظورم این است که “سر” قابل تعویض باب اسفنجی مانند ½ بدن اوست. بازوها و دست‌های مختلف به آسان‌تر کردن برخی ژست‌های نمادین (مانند دمیدن حباب‌ها و گرفتن چتر دریایی) کمک می‌کنند و عینک‌ها قطعا مورد قدردانی قرار می‌گیرند، زیرا چیزهای زیادی به شخصیت باب اسفنجی اضافه می‌کنند. به علاوه، منظورم این است که حلزون حیوان خانگی او گری و ظرف غذایش را نیز دریافت کنید. این مقدار زیادی برای بسته بندی در جعبه پنجره است، اما قطعاً داشتن چندین گزینه مختلف برای نمایش خوب است.

سندی تفاوتی ندارد، و ظاهر استاندارد او با گیتار، کلاه کابوی و کمند مورد استفاده برای برجسته کردن ریشه های تگزاسی او تحسین می کند. او سه پرتره می گیرد، و در حالی که من احتمالاً با ظاهر خندان معمولی رفتار خواهم کرد، حالت عصبانیت و کلاه ایمنی مشتی هر دو بسیار عالی هستند. او مجموعه‌ای از دست‌های گیره‌دار دارد، بنابراین برخی از لوازم جانبی بزرگ‌تر مانند بلوط و کمند را می‌توان بدون زحمت در دست گرفت.

بخوان:  ZAG Appoints Nelvana as Licensing Agent for ‘Miraculous’ and ‘Ghostforce’ in Canada

اگر شما یک باب اسفنجی هستید، نمی خواهید این ارقام را از دست بدهید. مجسمه سازی و کیفیت کلی اینها بسیار عالی است – و هر دو در قفسه بسیار نمادین به نظر می رسند. من اکنون بیشتر از همیشه برای پاتریک و اسکویدوارد هیجان زده هستم، و می دانم که تعداد زیادی ظاهر متفاوت باب اسفنجی وجود دارد که در این سبک واقعا سرگرم کننده خواهد بود. اگر از Super7 پیش‌سفارش نداده‌اید، هنوز هم می‌توانید این کار را در BBTS انجام دهید، بنابراین اگر مزخرفات دریایی چیزی است که می‌خواهید به اینجا و اینجا بروید.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/04/super7-spongebob-squarepants-ultimates-series-one/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا