این لباس آرایش پرنسس دیزنی برای بازی های سرگرم کننده سلطنتی مناسب است

بچه‌ها ممکن است نتوانند مانند شاهزاده دیزنی مورد علاقه‌شان به خانواده سلطنتی تبدیل شوند، اما می‌توانند با اضافه‌شده‌ای جدید به مجموعه سبک پرنسس دیزنی Jakks Pacific، از نظر سلطنتی جذاب باشند.

مجموعه‌ای از ابزارهای آرایشی مد روز و ست بازی Tote که برای کودکان ۳ سال به بالا طراحی شده است، با مجموعه‌ای از ابزارهای آرایشی و زیبایی الهام‌گرفته از شاهزاده خانم‌های دیزنی ارائه می‌شود.

کیت بازی وانمودی داخل یک ظرف پلاستیکی شفاف است که دارای دسته ای برای بازی در حین حرکت است. شش اکسسوری تظاهر کننده در این لباس وجود دارد: رژ لب با سیندرلا. عطر تزئین شده با Mulan، Aurora و Belle. پودر فشرده آینه ای؛ ریمل با تیانا; رژلب با سفید برفی روی آن؛ و یک غلتک یشم.

این لوازم آرایشی وانمودی برای بچه‌های کوچک‌تر عالی هستند، کاملاً مد روز هستند و آشفتگی ایجاد نمی‌کنند! | منبع: Jakks Pacific

البته همه اینها از پلاستیک ساخته شده اند، اما مملو از جزئیات و عناصر تعاملی هستند که ارزش بازی وانمودی آنها را بالا می برد. به عنوان مثال، غلتک یشمی از ابزار آرایش مرسوم با مهره های مرمری در هر انتها تقلید می کند که واقعاً می تواند غلت بخورد. بچه ها می توانند دستگاه پخش عطر را پمپ کنند، در آن فشرده را باز کنند تا یک پف پودری وانمودی پیدا کنند، لوله رژ لب را بچرخانند تا رژ لب بیشتری ببینند، و ریمل و رژ لب براق کننده ها را از ظروف خود خارج کنند.

علاوه بر وانمود کردن بازی، این عناصر برای بچه هایی که جویای حس هستند چیزهای زیادی ارائه می دهد. در میان شش لوازم جانبی، طیف گسترده‌ای از بافت‌ها و تکه‌های متحرک بسیاری برای کشف کودکان وجود دارد.

بخوان:  Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem اکشن فیگورها نگاه اول

اکسسوری‌های موجود در این لباس در یک سینی پلاستیکی قرار می‌گیرند که فضای مشخصی برای هر کدام دارد. در حالی که این مشخصا به عنوان یک ویژگی دائمی در نظر گرفته نشده است، ممکن است بخواهید آن را نگه دارید. گذاشتن سینی درج، از تکان خوردن لوازم جانبی در داخل کیف جلوگیری می‌کند، اما با برداشتن آن، فضای بیشتری برای اسباب‌بازی‌های مورد علاقه دیگر بچه‌ها، لوازم کاردستی و موارد دیگر باقی می‌ماند.

در حالی که این قطعات مستقیماً از آیتم‌های فیلم‌های دیزنی الهام نمی‌گیرند، بچه‌هایی که پرنسس‌های دیزنی را می‌پرستند، به اندازه شخصیت‌های مورد علاقه‌شان احساس جذابیت دارند. و بزرگسالان قدردانی خواهند کرد که این مجموعه بازی وانمودی کمتر از 20 دلار قیمت دارد!
منبع: https://thetoyinsider.com/trendy-makeup-tools-and-tote-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا