این خوراکی های شیرین به آموزش اعداد و حروف به بچه ها کمک می کند

ABC … آن را آسان به عنوان 1، 2، 3!

با آموزش Mini ABC Pops و Mini Number Treats از Learning Resources، یادگیری الفبا و اعداد واقعاً به همین راحتی است! این خوراکی‌های شیرین و آموزشی که برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب است، به آموزش مهارت‌های اساسی مانند تشخیص حروف و اعداد به روشی سرگرم‌کننده کمک می‌کند.

Mini ABC Pops به آموزش تشخیص حروف کمک می کند! | منبع: منابع آموزشی

Mini ABC Pops به کودکان نوپا مهارت های ضروری پیش دبستانی مانند تشخیص حروف بزرگ، کلمات مهم واژگانی و صداهای آغازین را آموزش می دهد. روکش روی بستنی از بین می‌رود و به بچه‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های حرکتی ظریف خود را تقویت کنند و قدرت دست جدیدی ایجاد کنند، در حالی که هماهنگی رنگ را نیز یاد می‌گیرند. بچه ها می توانند کلمات مورد علاقه جدید خود را هجی کنند، یک بازی تطبیقی ​​انجام دهند یا به سادگی یاد بگیرند که هر حرف چه شکلی است.

مینی اعداد منابع یادگیری به بچه ها کمک می کند اعداد را با نمادهای خورشید، بچه گربه و موارد دیگر مطابقت دهند. | منبع: منابع آموزشی

مینی اعداد به بچه ها کمک می کند تا اعدادشان را تمرین کنند. کودکان نوپا خواستگاری، رنگ ها، مرتب سازی و تطبیق را از اعداد 1-20 یاد خواهند گرفت. با این خوراکی ها اعداد را با نمادهای خورشید، بچه گربه و موارد دیگر مطابقت دهید. مانند Mini ABC Pops، این Number Treats دارای یک کوکی پاپ‌آرت است که به تقویت مهارت‌های حرکتی ظریف مانند قدرت دست و هماهنگی کمک می‌کند.

این خوراکی‌های آموزشی برای استفاده در سفر نیز عالی هستند! همه قطعات – هم برای Mini ABC Pops و هم برای Mini Number Treats – کاملاً در ظروف ذخیره سازی شفاف خود قرار می گیرند، بنابراین وقتی زمان پخش به پایان می رسد هیچ آشفتگی وجود ندارد.

بخوان:  SDCC: بچه‌ها با بازی Star Wars Playset جدید لگو اوقات خوشی را سپری خواهند کرد.

این اسباب‌بازی‌های مقرون‌به‌صرفه با قیمت هر کدام تنها 19.99 دلار راهی عالی برای آشنا کردن بچه‌ها با حروف و اعداد هستند. این فقط یک مسئله زمان است که والدین قهرمان بعدی املا یا ویز ریاضی را در خانه خود داشته باشند!


MINI ABC POPS

کودکان نوپا می توانند تشخیص حروف بزرگ، مهارت های واژگان و صداهای شروع را با این مینی ABC Pops یاد بگیرند که همچنین به تقویت مهارت های حرکتی ظریف و تشخیص رنگ کمک می کند. این ست 52 تکه شامل 26 عدد یخ پاپ دو تکه مطابق با رنگ های مختلف می باشد. هر یخ پاپ دارای یک حرف بزرگ در قسمت بیرونی است که بچه ها می توانند بپرند…
منبع: https://thetoyinsider.com/mini-abc-pops-number-treats-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا