این تابستان مملو از سرگرمی های متحرک از شبکه کارتون است

در حالی که بچه‌ها برای تعطیلات تابستانی آماده می‌شوند، والدین و سایر بزرگسالان راه‌های زیادی را آماده می‌کنند تا بچه‌ها را در زمانی که مدرسه تعطیل است، مشغول نگه دارند. WarnerMedia برنامه هایی برای تابستانی پر از برنامه های سرگرم کننده کودکان در Cartoon Network، Max و Cartoonito دارد.

از این هفته پخش دو برنامه از شبکه کارتون آغاز می شود. در ساعت 9:30 صبح شنبه ها، بچه ها می توانند قسمت های جدید سریال را تماشا کنند کارتون های لونی تونز، درست مانند بزرگسالان زندگی خود. کارتون Bugs Bunny Builders یک قسمت جدید هر دوشنبه در ژوئن ساعت 8:30 صبح پخش خواهد شد

بچه‌ها همچنین می‌توانند با دو فصل اول به اردوی خواب جادویی اسکار و جوجه تیغی برگردند. جزیره کمپ تابستانی، که هر هفته در ژوئن پخش می شود. مابقی پنج فصل سریال تا پایان تابستان پخش خواهد شد و آخرین فصل آن در پایان تابستان پخش خواهد شد. تریلر را ببینید جزیره کمپ تابستانی زیر

در 17 ژوئن ساعت 10 صبح، بچه‌ها می‌توانند اولین پخش فصل 2 را تماشا کنند ما بچه خرس ها! در قسمت جدید، پاندا، گریز و خرس یخی با پولی دزد دریایی وارد ماجراجویی جدیدی می شوند! در قسمت جدید، «خدمه جدید پولی»، باند باید بر نفرین دزدان دریایی غلبه کند. پنج قسمت جدید از ما بچه خرس ها تا ماه جولای نمایش داده می شود و روز بعد در Max در دسترس خواهد بود.

در نهایت، اگر بچه‌ها کابل ندارند، می‌توانند قسمت‌های جدید سریال را ببینند تیتان های نوجوان برو! از فصل 8 از چهارشنبه 23 خرداد شروع می شود.

بخوان:  Outright Games Launches 'The Grinch: Christmas Adventures' Video Game

در حالی که تلویزیون تنها بخش کوچکی از برنامه های تابستانی بچه ها است، آنها هنوز هم می توانند روز شماری کنند تا بتوانند با محتوای شبکه کارتون در تابستان امسال سرگرم شوند!

منبع: https://thetoyinsider.com/cartoon-network-summer-programming-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا