این اسباب بازی موزیکال CoComelon یکی در خربزه است

بله، بله، زمان بازی!

به همان سرعتی که کودکان نوپا شروع به حرکت می کنند، شروع به شیار کردن و رقصیدن در کنار ملودی ها می کنند. CoComelon Tiny Tunes Music Melon از eKids این عشق طبیعی به موسیقی را می گیرد و آن را به یک مهمانی برای کل خانواده تبدیل می کند. حتی اگر بچه ها به اندازه کافی برای آواز خواندن سن کافی نداشته باشند، می توانند همراه با آهنگ مورد علاقه خود مرکب شوند کوکاملون آهنگ ها

این جعبه موسیقی دوست‌داشتنی به شکل خربزه همراه با شش فیگور پلاستیکی است که وقتی بچه‌ها آن‌ها را بالای چیس می‌گذارند، آهنگی را پخش می‌کنند. کودکان نوپا می‌توانند بین «چرخ‌ها در اتوبوس»، «بله، زمان خواب»، «ستاره کوچک چشمک زن»، «گوسفند سیاه باآ باا»، «بله سبزیجات» و «هیکوری دیکوری داک» یکی را انتخاب کنند. اگر کودک نوپای شما شبیه کودک من باشد، هر کدام را در مدت 20 ثانیه خواهید شنید – اما این بخشی از سرگرمی است!

چیزی که انتظارش را نداشتم این بود که بتوانم ببینم دخترم علت و معلول را در زمان واقعی یاد می گیرد. وقتی او این فیگور را روی خربزه گذاشت، مجبور به رقصیدن شد، اما وقتی آن را از روی خربزه برداشت، ناگهان موسیقی قطع شد (که با “اوه-اوه” از طرف او مواجه شد). پس از چند بار خاموش و روشن کردن، او فهمید که اگر می خواهد اوگی اوگی را بوگی کند، وقت آن رسیده است که این فیگور را به حال خود رها کند. آیا او هر بار که بازی می کند این درس را به یاد می آورد؟ البته نه، اما این یک راه خوب برای حفظ مداوم یادگیری او است. او همچنین در همان اوایل متوجه شد که می‌تواند با میکروفون واقعی صداهای زیادی ایجاد کند. احتمالاً این زمان خوبی است که ذکر کنید که می توانید صدا را کنترل کنید.

بخوان:  Mattel Reveals 'Hot Wheels Let's Race' Animated Series

یکی دیگر از دلایلی که من این خربزه موسیقی را دوست دارم این است که برای یک کودک کوچک که نیاز دارد همه چیز را همه جا حمل کند، آسان است (… آیا این فقط بچه من است؟). به اندازه کافی جمع و جور است که دست‌های کوچک آن را بلند کرده و در سراسر اتاق اسباب‌بازی خود قرار دهند (و جایگزین کنند). لوازم جانبی نیز کوچک هستند و به راحتی می‌توان آنها را پس از اتمام زمان بازی ذخیره کرد، اما به اندازه‌ای بزرگ هستند که خطر خفگی را ایجاد نکنند.

دلایل خربزه ای برای دوست داشتن این اسباب بازی جدید وجود دارد! | منبع: ekids

صحبت از زمان بعد از بازی، این میوه کوچک موزیکال را می توان به عنوان بخشی از روال شبانه بچه ها نیز مورد استفاده قرار داد! دارای ملودی‌های آرام‌بخش و نویز سفید است که والدین می‌توانند با تایمر 30 دقیقه‌ای یا یک ساعته خواب استفاده کنند. آهنگ‌ها بدون متن پخش می‌شوند تا حداکثر خواب‌آلودگی را برای بچه‌هایی که تمام روز در حال نواختن هستند، القا کنند. همچنین درخشش نوری از خود ساطع می‌کند که به والدین کمک می‌کند تا ببینند بچه‌های کوچک خود را در کجای گهواره‌شان می‌گذارند، بدون اینکه حواس‌پرتی برای بچه‌های خواب‌آلود ایجاد کند. اگر والدین ترجیح می دهند، می توانند این چراغ را در حالی که صدا همچنان ادامه دارد خاموش کنند.

کارائوکه با یک کودک نوپا بسیار شبیه شب های کارائوکه در اوایل دهه 20 زندگی شما است – این یک هرج و مرج محض است و ممکن است کسی گریه کند، اما شما کلی لذت خواهید برد. رقص شاد!

بخوان:  Review: HK-87 Assassin Droid - TVC - VC294


COCOMELON TINY TUNES MUSIC MELON

این اسباب بازی موزیکال برای کودکان نوپا شامل شش فعال کننده مغناطیسی مغناطیسی است که هر کدام یک آهنگ متفاوت را هنگامی که بچه ها آنها را روی سکو قرار می دهند پخش می کنند. کودکان نوپا می توانند با استفاده از میکروفون سیمی همراه با آهنگ های CoComelon مورد علاقه خود آواز بخوانند. وقتی زمان پخش به پایان می رسد، به عنوان چراغ شب دو برابر می شود و دارای یک تایمر برای پخش لالایی های داخلی است.
منبع: https://thetoyinsider.com/cocomelon-music-melon-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا