این اتوپیای گرمسیری بهشت ​​را به اتاق بازی کودکان می آورد

به طور غیررسمی تابستان است، به این معنی که همه در حال نهایی کردن برنامه های تعطیلات خود هستند، در کمپ تابستانی ثبت نام می کنند و سعی می کنند راهی برای یافتن کمی بهشت ​​در این فصل بیابند. برای بچه‌های 4 سال به بالا، بهشت ​​می‌تواند در یک جعبه مقوایی 15 اینچی وارد شود.

Wiltopia: Tropical Jungle جدیدترین پیشنهاد Wiltopia از برند ساخت و ساز Playmobil است و شامل همه چیز از میمون های قابل حمل تا نارگیل های طلایی، درختان انگور تزئینی و فیگورها است. مجموعه پخش همچنین شامل دستورالعمل‌های مبتنی بر تصویر است که خوانندگان اولیه می‌توانند از آن برای جمع‌آوری مستقیم آن از جعبه استفاده کنند. و ضرری ندارد که با 80٪ مواد پایدار ساخته شده است.

با این نیمه از مجموعه بازی، بچه ها می توانند در دریاچه ماهی بگیرند یا از هدف برای تمرین مهارت های خود بر روی تیر و کمان استفاده کنند. | منبع: Playmobil

پس از چیدن همه چیز در جای خود، بچه‌ها می‌توانند جنگل خود را هر طور که می‌خواهند تزئین کنند – با استفاده از گل‌ها، انگورها و بچه میمون‌ها برای افزودن ذن به مجموعه بازی‌شان. مانند سایر مجموعه‌های Wiltopia، این مجموعه شامل هزاران لوازم جانبی داستان‌گویی است که بچه‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، همراه با فیگورهایی مانند مواد غذایی اسباب‌بازی و بچه پرندگان.

بچه‌ها می‌توانند از نیمه دیگر مجموعه بازی برای بالا رفتن از نردبان استفاده کنند یا نارگیل‌ها را از سرسره پایین بیاورند، هر دو نیمه را می‌توان در کنار هم قرار داد تا مجموعه بازی بزرگ‌تری ایجاد کند. | منبع: Playmobil

واقعاً راه‌های بی‌پایانی برای بازی با Wiltopia: Tropical Jungle وجود دارد، از گرفتن ماهی‌های لاستیکی در برکه گرفته تا پرتاب یک تیر به سمت هدف. مجموعه بازی حتی شامل یک کارت کلکسیونی است که پر از حقایق در مورد تنبل ها است. والدین می‌توانند این مجموعه را به تنهایی بخرند تا بچه‌ها را ساعت‌ها سرگرم کنند، یا می‌توانند آن را با سایر مجموعه‌های بازی Wiltopia Tropical ترکیب کنند تا یک دنیای کوچک Wiltopia ایجاد کنند!

بخوان:  From the Editor: Ready for Battle — Black Friday and the Holiday Toy Rush!

بردن کودک پیش دبستانی به بهشت ​​گرمسیری در این تابستان ممکن است خارج از محدوده باشد، اما با این مجموعه بازی Wiltopia، بچه ها می توانند از تمام عناصر بهشت ​​لذت ببرند – بدون بلیط هواپیما گران قیمت.


WILTOPIA: زمین بازی جنگل استوایی

اولین محصول دوستدار محیط زیست Wiltopia را کشف کنید که به طور متوسط ​​از بیش از 80٪ مواد پایدار تشکیل شده است. در زمین بازی جنگل، فعالیت های زیادی برای کاشفان جوان وجود دارد. میوه‌های درختان را می‌توان برداشت کرد و در مسیر توپ غلتید. شامل یک سکوی تماشا، یک تاب کودک، یک تور کوهنوردی، یک هدف برای تیراندازی با کمان، و…
منبع: https://thetoyinsider.com/wiltopia-tropical-paradise-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا