این آخر هفته بدن خود را به آلبوم جدید Bluey منتقل کنید

زمان برای یک مهمانی رقص برای کل خانواده – برای زندگی واقعی!

آلبوم جدید Bluey، Bluey: حالت رقص، امروز درست به موقع برای سرگرمی با بچه ها این آخر هفته پخش شد. جاف بوش، آهنگساز اصلی این مجموعه تلویزیونی، با گروهی از نوازندگان، نویسندگان و همکاران همکاری کرد تا 17 آهنگ ضبط شده جدید با الهام از آهنگ‌های هر سه فصل نمایش انیمیشن را برای طرفداران به ارمغان آورد.

موزیک ویدیو رسمی باران (Boldly in the Pretend) | منبع: استودیو بی بی سی

نیمه اول آلبوم شامل آهنگ های سرگرم کننده و احمقانه ای مانند «گربه جوخه»، «چترمکس» و «آب نبات چوبی یام یام یام» است، در حالی که نیمه دوم دارای آهنگ های احساسی مانند «باران (با جسارت در تظاهر»)، «The آهنگ Gnome، “Rainbow” و “It Was Yesterday” است. بچه‌ها می‌توانند در کنار سوت‌ها و بانجوهای برجسته‌شده در «Grandad» و همچنین آهنگ شاد آلبوم به سبک EDM، «Dance Mode» برقصند.

همچنین موزیک ویدیوهای رسمی برای «حالت رقص»، «باران (با جسارت در تظاهر») و «گربه جوخه» وجود دارد که نگاهی از پشت صحنه به تیم موسیقی ارائه می‌دهد.

این آلبوم اکنون به صورت سی دی، وینیل نارنجی و سرویس های پخش در سراسر جهان در دسترس است. به مناسبت روز فروشگاه رکورد (RSD)، Bluey: حالت رقص در روز شنبه، 22 آوریل، به طور انحصاری بر روی یک دیسک تصویر وینیل zoetrope در فروشگاه های RSD منتخب شرکت کننده در دسترس خواهد بود.

بخوان:  The Toy Book’s 2023 Unboxed: The Top 10 ‘Power Kid Podcast’ Episodes of the Year

منبع: https://thetoyinsider.com/new-bluey-album-record-store-day/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا