اپیزودهای جدید «راه آلما» برای نمایش فرهنگ برانکس

اپیزودهای جدید «راه آلما» برای نمایش فرهنگ برانکس

راه آلما، برنامه آموزشی کودکان، هفته ای از قسمت های جدید پخش خواهد شد که فرهنگ برونکس، رای گیری و پایداری را برجسته می کند.

پنج قسمت جدید از این نمایش وجود خواهد داشت که توسط سونیا مانزانو ساخته شده است خیابان کنجد، با دو داستان در هر قسمت. راه آلما حول محور آلما 6 ساله، دختری کنجکاو و مهربان پورتوریکویی است که در برانکس زندگی می کند. یکی از اپیزودهای جدید قابل توجه «هاوارد ضربان را به ارمغان می‌آورد» است. این اپیزود کار خالد فریمن، نوازنده پرکاشن بدن را به نمایش می‌گذارد که در رویدادهای مهمی مانند نمایش‌های نیمه‌تیم Super Bowl و اجرای Cirque du Soleil مشارکت داشته است، و شاهد پیوستن آلما به حلقه درام محله‌ای خواهیم بود.

در قسمت جدید، آلما به دایره طبل می پیوندد. | منبع: Fred Rogers Productions

همچنین اپیزودی به نام “آلما دختر بی” وجود خواهد داشت که در آن آلما هنر بریک دانسی را از آنا “راکافلا” گارسیا، بریک دانسر مشهور از هارلم اسپانیایی خواهد آموخت. برای همراهی این قسمت، راه آلما همچنین یک لایو اکشن کوتاه منتشر خواهد کرد که مهارت های استعدادهای جوان در دنیای بریک دنسی را برجسته می کند.

جدید راه آلما پخش قسمت های آن از دوشنبه 4 مارس آغاز می شود. مجموعه PBS KIDS از Fred Rogers Productions برای پخش در وب سایت PBS KIDS در دسترس است.

منبع: https://thetoyinsider.com/almas-way-new-episodes-news/

بخوان:  Snap 2 استراتژی و علم را به Game Night می آورد
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا