اولین پیشنهادهای Toikido برای Piñata Smashlings در سپتامبر ارائه می شود • کتاب اسباب بازی

Toikido مستقر در لندن قرار است اولین محصولات خود را برای Piñata Smashlings در ماه سپتامبر رونمایی کند.

اولین پیشنهادهایی که در ایالات متحده به بازار عرضه می شود، اسباب بازی ها، مخمل خواب دار و مجموعه های بازی PMI Kids’ World خواهند بود که در ماه اکتبر به Walmart، Toys “R” Us، Amazon و سایر خرده فروشان می رسند. پس از این اقلام، مجموعه‌های مد، خانه و صنایع دستی از Centric Brands، Inkology، Issac Morris و Jay Franco در بهار آینده عرضه خواهند شد.

Darran Garnham، بنیانگذار، می گوید: “با همکاری دوستانمان در Retail Monster، ما یک گروه اصلی از شرکای درجه یک مجوز را جمع آوری کرده ایم که به ما کمک می کند نام تجاری Piñata Smashlings را به یک تجربه هیجان انگیز و پر از تخیل برای کودکان در همه جا بسازیم.” و مدیرعامل تویکیدو شرکای ما متفکرانی استراتژیک هستند که نگاهی بلندمدت به ملک دارند و متعهد هستند که آن را به برندی برتر برای نسل‌های آینده تبدیل کنند.

داریل لای، مدیر عامل تازه نام‌گذاری شده Toikido در آمریکای شمالی، در کنار Retail Monster در ساخت و مدیریت سبد رو به رشد Piñata Smashlings کار می‌کند.

برخی از محصولات جدید عبارتند از: لباس خواب، جوراب، و زیبایی از Centric Brands. تاپ، کت، ست، لباس بیرونی/هودی، و لباس شنا از Isaac Morris Limited. لوازم التحریر و مجموعه فعالیت از Inkology LLC. و ملافه، انبار، دکور خانه، حمام، ساحل، و سفر از Jay Franco & Son.

مایکل کانولی، بنیانگذار و مدیر عامل Retail Monster، نماینده ایالات متحده برای این برند، می گوید: “Piñata Smashlings یک ویژگی منحصر به فرد خلاقانه و سرگرم کننده است که بچه ها بلافاصله آن را “دریافت” می کنند و با اشتیاق آن را در آغوش می گیرند. ما دارن و تیمش را سال‌هاست می‌شناسیم و بسیار خوشحالیم که با آنها روی این پروژه باورنکردنی کار می‌کنیم. ما انتظار داریم که به زودی اعلامیه های مشارکت بیشتری را اعلام کنیم.”

بخوان:  The Black Series Amazon Exclusive Ahsoka Carbonized 2-Pack Pre-Order

همچنین در راه است یک بازی چند نفره خانواده پسند Piñata Smashlings Roblox که برای کودکان 9 تا 12 ساله طراحی شده است. برخی از اسباب‌بازی‌های جدید دارای ویژگی‌های تعاملی هستند که اسباب‌بازی فیزیکی را با بازی آنلاین مرتبط می‌کند.

در بریتانیا، Toikido همچنین اخیراً اعلام کرد که با Character World Brands، تولیدکننده محصولات خانگی و سبک زندگی، برای طیف گسترده‌ای از ملافه‌ها، حوله‌ها، پتوها و کوسن‌های Piñata Smashlings برای کودکان که در بهار 2024 به خرده‌فروشان عرضه می‌شود، همکاری می‌کند.

علاوه بر Piñata Smashlings، Toikido تعدادی ویژگی بازی موفق را معرفی کرده است، مانند در بین ما و گانg جانوران، به خرده فروشان اسباب بازی و پوشاک در سراسر جهان.

Toikido برند Piñata Smashlings را در غرفه Licensing Expo No. R224 به نمایش خواهد گذاشت.

مجله کتاب اسباب بازی

کتاب اسباب بازی و نشر خواهر پاپ اینسایدر همچنین در نمایشگاه مجوز حضور خواهد داشت. به غرفه شماره N249 بروید تا با تیم ملاقات کنید و مجوز مجوز و سرگرمی 2023 را دریافت کنید کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/toikido-debut-offerings-pinata-smashlings/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا