اطلاعات پیش نمایش مطبوعات برای Spielwarenmesse 2024 منتشر شد • کتاب اسباب بازی

سازمان های مطبوعاتی هم اکنون در اولین روز نمایشگاه از غرفه ها بازدید خواهند کرد. | منبع: Spielwarenmesse eG

Spielwarenmesse در حال برنامه ریزی قالب جدیدی برای PressPreview خود است.

ما قبلاً در مورد تغییر تاریخ‌های Spielwarenmesse در سال 2024 صحبت کرده‌ایم، زیرا این نمایشگاه قرار است از سه‌شنبه تا شنبه، 30 ژانویه تا فوریه برگزار شود. 3، تغییری از تکرارهای قبلی که از چهارشنبه تا یکشنبه اجرا می شد.

این تغییر در روزهای هفته نیز بر برنامه ریزی برای PressPreview تأثیر می گذارد. به جای رویداد مطبوعاتی معمول در سه‌شنبه قبل از نمایشگاه، Spielwarenmesse eG اعلام کرده است که غرفه‌داران می‌توانند از روز اول رویداد برای جذب رسانه‌ها به غرفه‌های خود استفاده کنند. این ابتکارات مطبوعاتی زودتر از موعد ثبت خواهند شد، بنابراین نمایندگان رسانه های مختلف برنامه ای از رویدادها را برای پیگیری خواهند داشت. این برنامه در کنفرانس مطبوعاتی اصلی پنجشنبه قبل از نمایشگاه 2024 منتشر می شود.

ToyAward نیز به طور کلی در طول PressPreview ارائه شد. این Spielwarenmesse، اعلام جایزه نیز به جای روز قبل در خود رویداد ادغام خواهد شد.

هفتاد و دومین Spielwarenmesse در سال 2023 با افزایش 10 درصدی حضور نمایندگان صنعت اسباب‌بازی ایالات متحده، از جمله ناشر بازی، بازگشت موفقی به این رویداد داشت. کتاب اسباب بازی، جکی بریر. اکنون، برگزارکنندگان به دنبال هفتاد و سومین مسابقه Spielwarenmesse در سال 2024 هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد Spielwarenmesse آینده را می توان در اواخر سال جاری انتظار داشت. برای ادامه به روز رسانی در مورد این رویداد، به وب سایت رسمی توجه داشته باشید.

بخوان:  Kids Can Enjoy A Beautiful Day in the Neighborhood with the Latest 'Daniel Tiger's Neighborhood' Toys

منبع: http://toybook.com/spielwarenmesse-2024-press/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا