استقبال WiT از پنج عضو جدید هیئت مدیره • کتاب اسباب بازی

زنان در اسباب‌بازی‌ها، مجوزها و سرگرمی‌ها (WiT) پنج نفر از رهبران صنعت را به هیئت مدیره خود منصوب کرده است تا برای یک دوره سه ساله از اول جولای شروع به خدمت کنند.

اعضای هیئت مدیره جدید عبارتند از Deirdre Cross، مدیر کل، رئیس Funko Games. Ehi Oviasu-Kahn، اصلی، هنر کوچک. لیزا گیلبرت، رئیس بازرگانی ایالات متحده و کانادا، هاسبرو؛ منال مک گراث، معاون ارشد صدور مجوز جهانی، دن دی بین المللی؛ و استفانی بیلی، نایب رئیس، گلوبال تویز، پارامونت.

هیئت مدیره WiT نقش حیاتی در هدایت مسیر آینده سازمان و شکل دادن فعالانه برنامه ها و ابتکارات آن ایفا می کند. با اضافه شدن این اعضای هیئت مدیره جدید، WiT همچنان به تأثیر تحول آفرین بر صنعت ادامه می دهد و موقعیت خود را به عنوان یک کاتالیزور و عامل تغییر برای پیشرفت زنان در صنایع اسباب بازی، محصولات مصرفی، صدور مجوز و سرگرمی تقویت خواهد کرد.

جنیس راس، رئیس WiT می‌گوید: «ما از استقبال از این پنج زن خارق‌العاده در هیئت مدیره خود هیجان‌زده هستیم. “مجموعه قوی و متنوع آنها از مهارت ها، تخصص و دیدگاه های منحصر به فرد، پویایی هیئت مدیره ما را غنی می کند، و تعهد برجسته آنها به تمام کارهایی که در WiT انجام می دهیم ارزشمند خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر مشارکت و همکاری آنها هستیم تا فرصت‌های هیجان‌انگیزی که در پیش رو داریم را بررسی کنیم.»

برای اطلاعات بیشتر به womenintoys.com مراجعه کنید.

بخوان:  Review: Inquisitor (Fourth Sister) - TBS6 (P4) - OWK12

منبع: http://toybook.com/wit-welcomes-five-new-board-members/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا