اسباب بازی های آموزشی eeBoo بچه ها را در تابستان تیز نگه می دارد

همان‌قدر که بچه‌ها عاشق دویدن، بازی و لذت بردن از تعطیلات تابستانی خود هستند، می‌توانند برخی از مهارت‌های مهمی را که در طول سال تحصیلی آموخته‌اند از دست بدهند. اسباب بازی های آموزشی جدید eeBoo خاطرات بچه ها را قبل از رفتن به کلاس درس در پاییز تازه می کند.

eeBoo محصولاتی برای بچه های مدرسه ای از پیش دبستانی تا سال های آخر دبستان دارد. برای کودکان پیش دبستانی، eeBoo بر خلاقیت، عملی و یادگیری اجتماعی-عاطفی تمرکز دارد. The Shark Biggies and Sketch Book (17.99 دلار) یک کتاب طراحی با مضمون کوسه است که دارای مدادهایی با راه راه نقره ای و درشت است تا خلاقیت را القا کند و در عین حال طراحی را روی دست های کوچک آسان کند. کارت‌های بنددار Woodland Friends (21.99 دلار) به بچه‌ها کمک می‌کند هماهنگی دست و چشم و مهارت‌های حرکتی را تمرین کنند و در عین حال به حیوانات کوچک زیبا لباس بپوشند! بزرگسالان می‌توانند با استفاده از کارت‌های Anytime Centering (17.99 دلار)، که بر نشانه‌های حسی، تنفس عمیق و تجسم برای آرامش تمرکز دارند، به کودکان کمک کنند تا روی خودشان تمرکز کنند.

بخوان:  Fraggle Rock Flange Doozer First Look

برای دانش آموزان کلاس، eeBoo دارای سه پازل آموزشی است. Alphabet Train Ready to Learn Puzzle (21.99 دلار) به بچه ها کمک می کند حروف بزرگ و کوچک را یاد بگیرند. منظومه شمسی و پازل فراتر از آن (19.99 دلار) به بچه ها در مورد سیارات، تلسکوپ های فضایی، شاتل های فضایی و موارد دیگر آموزش می دهد. و پازل های آناتومی انسان (23.99 دلار) دارای چهار پازل هستند که سیستم های مختلف بدن را بررسی می کنند! مجموعه مدرسه ابتدایی همچنین دارای 100 مداد رنگی دو طرفه (29.99 دلار) برای هنرمندان جوان و کارت های مکالمه (13.99 دلار) است که بچه ها می توانند از آنها برای کشف موضوعات دشوار و یادگیری خواندن نشانه های اجتماعی استفاده کنند.

چه بچه‌ها برای مدرسه تیز بمانند و چه درست مثل اینکه مغزشان را درگیر کنند، eeBoo تعداد زیادی اسباب‌بازی آموزشی برای بچه‌ها دارد که می‌توانند در دسترس باشند!

بخوان:  Kids Can Design Mini Trinkets in Make It Real's Mini Pottery Studio

منبع: https://thetoyinsider.com/eeboo-educational-toys-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا