اسباب‌بازی‌ها تاجگذاری پادشاه چارلز سوم را با کلکسیون‌های جدید به یاد می‌آورند • کتاب اسباب‌بازی

فردا، 6 می، پادشاه چارلز سوم تاجگذاری خود را در کلیسای وست مینستر برگزار می کند. اسباب بازی سازان در حال آماده شدن برای این مناسبت با کالاهای انحصاری هستند.

Hornby، یک شرکت اسباب‌بازی و کلکسیونی در بریتانیا، یک ماشین قطار مدل انحصاری کلوپ را عرضه می‌کند. لوکوموتیو کلاس 66 بنفش سلطنتی است و پرچم بریتانیا و پلاک پادشاه چارلز سوم با 6 مه 2023 و “خداوند پادشاه را حفظ کند” در زیر آن نوشته شده است. این قطار اکنون با قیمت 129.99 پوند برای اعضای کلکتور کلاب در دسترس است و انتظار می رود در ماه سپتامبر ارسال شود.

منبع: هورنبی

متل همچنین مراسم تاج گذاری را با مربی ایالت طلایی تاج گذاری کلکسیونرهای کبریت برگزار می کند. Matchbox برای اولین بار نسخه ای از Gold State Coach را برای تاجگذاری ملکه الیزابت دوم در سال 1953 راه اندازی کرد، زمانی که Lesney Products مالک این برند بود. پولی که از ماکت اصلی مربی ایالتی به دست آمد، بودجه راه اندازی کامل Matchbox را تامین کرد.

طراحان جعبه کبریت به اسباب بازی اصلی Coronation Carriage برای الهام گرفتن نگاه کردند. | منبع: ماتل

سال 2023 نه تنها یک لحظه مهم در تاریخ بریتانیا است، بلکه یک لحظه مهم برای Matchbox است. روبرتو استانیچی، رئیس جهانی وسایل نقلیه می‌گوید، با جشن گرفتن 70 سال میراث غنی طراحی، Matchbox یک مربی انحصاری Coronation راه‌اندازی می‌کند که مهارت امضای برند را توسعه می‌دهد و در عین حال از نوآوری و فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کند تا فصلی جدید و هیجان‌انگیز در تاریخ ما بنویسد. ، ماتل. ما انتظار داریم که این مربی که به سفارش ساخته شده است، یکی از منحصر به فردترین مدل هایی باشد که Matchbox تا به حال ساخته است.

بخوان:  این محصولات جدید Play-Doh در تابستان امسال تخیل بچه ها را تقویت می کند
مربی اصلی (چپ) و همتای 2023 آن (راست). | منبع: ماتل

Matchbox Collectors Coronation Gold State Coach یک مدل در مقیاس 1:64 از مربی 261 ساله است که از زمان پادشاه جورج چهارم در هر تاجگذاری نقش داشته است. این مجموعه دارای مربی گلد استیت با مجسمه های ثابت شاه چارلز سوم و ملکه کامیلا در داخل و هشت اسب است که آن را به امتداد می کشند. اسب ها را می توان برای نمایش از مربی جدا کرد.

Matchbox Collectors Coronation Gold State Coach تا 22 می با قیمت 60 دلار در دسترس است و انتظار می رود سال آینده ارسال شود.

منبع: http://toybook.com/king-charles-coronation-collectibles-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا