اسباب‌بازی‌های مک فارلین، معامله جوهر بلیزارد اینترتینمنت برای World of Warcraft، فیگورهای کلکسیونی دیابلو • کتاب اسباب‌بازی

خرده فروشان در پاییز امسال کلکسیون های الهام گرفته از بازی های ویدیویی بیشتری برای انبار خواهند داشت.

McFarlane Toys و Blizzard Entertainment یک قرارداد مجوز چند ساله امضا کردند که به مک فارلین حق ایجاد و بازاریابی چهره های اکشن الهام گرفته از فرنچایزهای مختلف بازی های ویدیویی بلیزارد را می دهد.

در زمان عرضه، این مجموعه شامل شخصیت هایی از World of Warcraft، Diablo و بازی موبایل آینده است. Warcraft Arclight Rumble.

McFarlane Toys به خاطر فیگورهای اکشن هوادار محورش که شخصیت های مورد علاقه کمیک های DC، افسانه های ورزشی و قهرمانان انیمه را به تصویر می کشند، شناخته شده است.

تاد مک فارلین، بنیانگذار اسباب بازی های مک فارلین، می گوید: «کاری که من در دیوارهای مک فارلین انجام می دهم این است که مارک های بزرگی را پیدا کنم که فوق العاده زیبا به نظر می رسند. «این یک فرمول نسبتاً ساده است که پیدا کردن آن بسیار سخت است، اما سازندگان با استعداد بلیزارد چندین دهه است که در حال ساخت و طراحی جهان‌های سرگرم‌کننده، پرجزئیات و بصری خیره‌کننده در سراسر بازی‌های خود بوده‌اند. و حالا، شرکت من می‌تواند در جعبه ماسه‌بازی خود بازی کند.”

انتشار، شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران را در پاییز امسال به سه بعدی تبدیل می‌کند دیابلو IV بازی ویدیویی

امسال سال بزرگی برای ویژگی های الهام گرفته از بازی های ویدیویی و کتاب اسباب بازی نگاهی دقیق به آنچه خرده فروشان و طرفداران می توانند در شماره مجوز و سرگرمی 2023 ببینند، که در 13 ژوئن در دسترس است، دارد.

بخوان:  نمودارهای جریانی نیلسن برای ماندالوریان - هفته 4

منبع: http://toybook.com/mcfarlane-toys-blizzard-entertainment-deal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا