اسباب‌بازی‌های حسی Glo Pals با ست‌های جدید درخشنده شوید

Glo Pals شایان ستایش اینجاست تا به حمام ها درخشندگی بدهد!

Glo Pals کار خود را با مادری شروع کرد که به فرزند مبتلا به اوتیسم کمک می کرد تا بر ترسش از آب غلبه کند. اکنون، این اسباب‌بازی‌های حسی دارای مجموعه‌ای کامل از شخصیت‌ها هستند که برای لذت بردن از حمام برای هر بچه طراحی شده‌اند. Glo Pals هنگامی که در معرض مایع قرار می گیرد روشن می شود، بنابراین هر بچه ای مشتاق خواهد بود که اسباب بازی های خود (و خودش) را به آب برساند!

Glo Pals با به‌روزرسانی شخصیت‌ها و مجموعه‌های جدید در راه است، حتی موارد بیشتری را به حمام می‌آورد. هر مکعب Glo Pal Light Up برای حداقل 16 ساعت نور طراحی شده است و اکنون با 100٪ پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. بچه‌ها می‌توانند مکعب را در شخصیت Glo Pals خود قرار دهند تا آنها را درخشان کنند. شخصیت‌ها همچنین ظاهر دقیق‌تری پیدا می‌کنند که باعث می‌شود بچه‌ها دوباره عاشق رفقای روشن‌آپ خود شوند.

با تعداد زیادی شخصیت برای انتخاب، هر بچه یک دوست مورد علاقه هنگام حمام خواهد داشت! | منبع: Glo Pals

جدیدترین نسخه Glo Pals به هر شخصیت ظاهری تازه و پروفایل های شخصیتی جدید می دهد. دوستان شامل الکس است که زرد می درخشد. بلر که آبی می درخشد. لومی، که بنفش می درخشد. پیپا که سبز می درخشد. و سامی که قرمز می درخشد. بچه‌ها می‌توانند از طریق علایق مشترک، مانند عشق سامی به ورزش یا علاقه لومی به هنر و صنایع دستی، به Glo Pal خود متصل شوند. جدیدترین سری دوستان به روز شده در 25 جولای منتشر می شود.

بخوان:  Review: C1-940 - Droid Factory

این تمام چیزی نیست که از Glo Pals در راه است! مجموعه ابزار Pick Up Pals یک مجموعه کامل از ابزارهای لمسی است که برای جفت شدن با هر سطل حسی مناسب است. شیشه حسی همچنین به بچه‌ها یک تجربه عملی تعاملی با شیشه می‌دهد که وقتی بچه‌ها آن را با آب پر می‌کنند، روشن می‌شود. هر دو Sensory Jar و Tool Set در سپتامبر امسال عرضه خواهند شد.

Glo Pals حتی برای طرفداران کوچک هم همکاری عالی دارد خیابان کنجدبا دوستان ابی کادبی، بیگ برد، و هیولای کوکی اکنون در دسترس هستند. نگاهی به فروشگاه رسمی بیندازید تا شخصیت مورد علاقه خود را پیدا کنید و حمام را در نوری جدید ببینید!


GLO PALS

Glo Pals برای ارائه سرگرمی حسی در هنگام حمام طراحی شده است. مکعب های Light-Up را در یک کاراکتر Glo Pal قرار دهید تا وقتی در معرض آب قرار بگیرید روشن می شود. هر شخصیت دارای شخصیت منحصر به فرد، بازوهای قابل خم شدن و رنگ درخشش متفاوت است.
بخوان:  Hasbro Launches New NERF Blaster with Content Creator

منبع: https://thetoyinsider.com/glo-pals-2023-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا