از اینجا شروع می شود! • کتاب اسباب بازی

صنعت صدور مجوز در حال آماده شدن برای Licensing Expo است که از 13 تا 15 ژوئن در مرکز کنوانسیون Mandalay Bay در لاس وگاس برگزار می شود. بزرگترین نمایشگاه صدور مجوز در جهان مملو از برندهایی خواهد بود که به دنبال مشارکت و همکاری با کیفیت هستند، اما شرکت کنندگان جدید ممکن است تعجب کنند، “از کجا شروع می شود؟”

تیم سازنده Licensing Expo پاسخ را در ویدیوی زیر دارد: از اینجا شروع می شود!

در حالی که «مد» موضوع کلی رویداد امسال است، سازندگان اسباب‌بازی و بازی با قدرت کامل در کنار صاحبان برتر مالکیت معنوی (IP) در جهان حضور خواهند داشت.

Penguin Random House، Pinkfong USA، RetroBrands America، و YuMe Toys از جمله غرفه‌دارانی هستند که برای اولین بار در این سال شرکت می‌کنند و به یک عرشه انباشته شده می‌پیوندند که شامل BBC Studios، BIGFOOT 4×4، Capcom، Crayola، Funko، Hasbro، JAKKS Pacific، Jazwares، Mattel، MGA Entertainment، Monster Jam، Moonbug Entertainment، Paramount، Peanuts Worldwide، The Pokémon Co. International، SEGA، Spin Master، The Walt Disney Co.، و بسیاری دیگر.

کتاب اسباب بازی و نشریه خواهر ما، پاپ اینسایدر، ماه آینده در نمایشگاه مجوز حضور خواهد داشت. برای ملاقات با تیم و دریافت مجوز و سرگرمی 2023 از غرفه شماره N249 بازدید کنید کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

بخوان:  G.I.Joe Classified Fanstream Reveals December 2023

منبع: http://toybook.com/licensing-expo-it-starts-here/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا