ارقام جدید Claymates خلاقیت کودکان را تشویق می کند

ارقام جدید Claymates خلاقیت کودکان را تشویق می کند

بچه ها می توانند با خاک رس به روشی جدید بازی کنند!

یک نام تجاری جدید اینجاست تا همه سرگرمی های خاک رس را با حمایت پایداری و با الهام از آموزه های مونته سوری به بچه ها بیاورد. مجسمه های چوبی Claymates برای تشویق استقلال و یادگیری عملی کودک طراحی شده اند.

کیت های Claymates همراه با پیکره های چوبی و همچنین خاک رس ارائه می شود. | منبع: Claymates

این برند جدید دارای چندین طرح مختلف برای شخصیت‌های انسانی است که همگی در مین ساخته شده‌اند. آنها با چوب پایدار ساخته شده اند و در اندازه های بلند و کوچک هستند. بچه ها می توانند فیگورها را با خاک رس موجود تزئین کنند و به آنها مدل مو، لباس و موارد دیگر بدهند. خاک رس سخت نمی شود و خشک نمی شود، بنابراین استفاده مجدد از آن برای جلسات بازی جدید آسان است.

این شرکت دارای کیت های مختلف با Claymate های مختلف است. مجموعه سنگ بنای کیت Family of Six است که با 12 بلوک خاک رس غیر سخت کننده و همچنین شش فیگور، دو قد بلند و چهار کوچولو، با رنگ های گردویی قهوه ای، افرای روشن یا چوب مخلوط ارائه می شود. کیت های دیگر شامل مجموعه خانواده چهار نفره، مجموعه های شش عددی و کیت Claymates Classmates است. بچه ها همچنین می توانند شکل های جداگانه، خاک رس اضافی و وردنه چوبی را دریافت کنند.

کیت های جدید Claymates اکنون در وب سایت رسمی برای خرید در دسترس هستند. آنها برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده اند و خلاقیت، تخیل و بیان فردی را در کودکان در سنین مختلف تشویق می کنند.

بخوان:  ‘Fireman Sam’ and ‘Polly Pocket’ to Return with New Seasons

Claymates همچنین در رویداد Montessori در اورلاندو، فلوریدا، از 7 تا 10 مارس شرکت خواهند کرد. این شرکت آیتم های رایگان و همچنین فرصت بازی با Claymates را به مهمانان ارائه می دهد.


کیت های CLAYMATES

این فیگورهای چوبی پایدار در دو اندازه (Tall و Little) و همچنین رنگ‌های افرای روشن، گردویی قهوه‌ای و چوب ترکیبی هستند. بچه‌ها می‌توانند آن‌ها را با خاک رس غیر سفت‌شونده تزئین کنند تا مدل مو، لباس و موارد دیگر به آن‌ها بدهند. از میان مجموعه های بسته بندی شده یا فیگورهای فردی انتخاب کنید.منبع: https://thetoyinsider.com/claymates-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا