آیا در مورد این خانه مزرعه Playmobil اطلاعاتی دارید؟

وقتی بچه‌ها شروع به بازی با این خانه مزرعه با مجموعه بازی Playmobil منطقه بیرونی می‌کنند، می‌خواهند قبل از خواب در چراگاه بمانند! کودکان 4 سال به بالا می توانند با گاوها تماس بگیرند، خوک ها را در آغل بگذارند و از زندگی خلاقانه در کشور با این مجموعه جذاب لذت ببرند.

اسباب‌بازی‌های Playmobil که توسط Hans Beck ساخته شده‌اند، در 50 سال گذشته به یک اتاق بازی کلاسیک تبدیل شده‌اند. با انواع ست های مضمون و فیگورهای بازی که دارای لبخند نمادین هستند، این ست ها به طرق مختلف بازی تخیلی را جرقه می زنند.

با استفاده از سه فیگور موجود در این مجموعه مزرعه، بچه ها می توانند با انجام کارهای روزمره، خوردن صبحانه و مراقبت از گاو، گوساله، گربه و بچه گربه وانمود کنند که زندگی مزرعه را بازی کنند. با استفاده از چرخ دستی، بچه‌ها می‌توانند حتی عدل‌های یونجه را برای نگهداری در آلونک تکه تکه کنند.

بزرگ‌ترها از دانستن اینکه این مجموعه از 80 درصد مواد پایدار استفاده می‌کند، بسیار خوشحال خواهند شد و آن را به انتخابی سازگار با محیط زیست تبدیل می‌کنند. این می تواند بحثی را در مورد محیط زیست در مورد مواد غذایی ما ایجاد کند یا اینکه خانواده ها چه کاری می توانند برای بازیافت انجام دهند. با افزایش خانه‌داری، بچه‌ها می‌توانند کشف کنند که برای مراقبت از حیوانات و زمین چه چیزی لازم است. شاید این امر به آنها انگیزه دهد که باغ خود را پرورش دهند، به یک مزرعه کشاورزی تحت حمایت جامعه بپیوندند یا در یک رویداد 4H شرکت کنند. و اگر بچه‌های شما می‌خواهند همسایه‌هایی را اضافه کنند، می‌توانند مزرعه را با مجموعه‌های دیگر برای سرگرمی بیشتر در مزرعه گسترش دهند.

بخوان:  رازهای GPI در پشت طراحی بازی و مدیریت پروژه • کتاب اسباب بازی

این مجموعه دارای قطعات زیادی است که آن را برای بازی در خانه بهترین می کند، اما بچه ها می توانند از آن در داخل یا خارج از خانه لذت ببرند تا زمانی که هنگام بازی به طور ایمن ذخیره شود. یکی از نکات والدین این است که از یک جعبه ناهار سخت برای نگهداری قطعات مانند فیگورها، حیوانات و لوازم جانبی استفاده کنید. پاکسازی پس از بازی را آسان می کند! علاوه بر این، بچه‌ها می‌توانند از دسته حمل جعبه ناهار استفاده کنند تا ست را در حرکت بیاورند و سطح بازی محکمی نیز داشته باشند.

با تمام امکانات بازی در این مجموعه، بزرگسالان ممکن است بخواهند زودتر بازی کنند یا آن را پایین بیاورند.


خانه مزرعه پلی موبیل با فضای باز

این مجموعه بازی با تم روستایی دارای یک خانه مزرعه، لوازم جانبی مزرعه، و انواع حیوانات، از جمله گاو، گوساله، و گربه است. بچه‌ها می‌توانند داستان‌های مزرعه خود را با استفاده از این قطعات و سه فیگور موجود بسازند. این مجموعه سازگار با محیط زیست است و با بیش از 80٪ مواد پایدار طراحی شده است.
بخوان:  12 اسباب بازی و بازی از شرکت های تحت مالکیت زنان برای جشن گرفتن روز جهانی زن

منبع: https://thetoyinsider.com/playmobil-farmhouse-outdoor-set-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا